dmg1Nadcházející Open House v závodě DECKEL MAHO Pfronten, na kterém se představí 70 špičkových strojů, dvě světové premiéry i témata budoucnosti zaměřená na digitalizaci, automatizaci a ADITIVNÍ VÝROBU, bude letos pod taktovkou integrovaných výrobních řešení pro kompletní výrobu.

dmg1Spoločnosť DMG MORI vás pozýva na Dni otvorených dverí Pfronten 2019. Podujatie sa koná od utorka 21. do soboty 26. januára 2019. Česká pobočka DMG MORI organizuje na akciu dva autobusové zájazdy. Viac informácií na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

makino1V poradí druhé Automotive Forum zorganizovala spoločnosť Makino koncom novembra vo svojom sídle v Bratislave. Dvojdňového podujatia, určeného predovšetkým pre producentov z oblasti automobilového priemyslu, sa zúčastnili desiatky hostí z krajín Vyšehradskej štvorky, Rakúska, Slovinska, Rumunska a Bulharska.

kztTatranská Lomnica hostila už 46. edíciu Medzinárodnej konferencie Zváranie 2018, organizovanej Slovenskou zváračskou spoločnosťou (SZS).

dmgkeV dňoch 14. - 15. 11. 2018 usporiadala firma DMG MORI Czech seminár „Pokročilé technológie frézovania“ na Technickej univerzite v Košiciach. Na seminári sa ako prednášajúci vystriedali pracovnici firiem DMG MORI, Tungaloy, HAIMER a pracovníci Technickej univerzity. Cieľom seminára bola prezentácia skúseností v oblastiach obrábacích strojov a digitalizácie, zoraďovania nástrojov, rezných nástrojov a vzdelávania.

lean1Presne v polovici novembra sa v honosnom prostredí Štátneho divadla v Košiciach uskutočnil prvý ročník Lean Summitu Slovakia. Dvojdňové podujatie hostilo okrem domácich nadšencov Leanu aj uznávaných odborníkov zo zahraničia.