košová práčka NIAGARAOd 13. do 17. septembra sa v Stuttgarte konal 20. ročník AMB veľtrhu kovoobrábania AMB. Opäť priniesol množstvo noviniek, stretnutia s odborníkmi z obrábacieho a kovospracujúceho priemyslu. Prišli dodávatelia popredných svetových značiek z celej Európy, zástupcovia združení, top odborníci z odvetvia aj novinári. Postrehy z veľtrhu zachytil Ing. Peter Šebök zo spoločnosti Imexim TS.

Čo nové veľtrh priniesol
Jeden z top veľtrhov opäť nesklamal a rozvíril vody strojárskeho priemyslu v tom najlepšom zmysle. Hlavnými témami boli digitalizácia, automatizácia a udržateľnosť. Prekvapil vysokým počtom vystavovateľov, čo ponúklo široké možnosti na nadviazanie nových obchodných kontaktov, ale i priestor pre zaujímavé a podnetné diskusie, o ktoré nás covid za posledné dva roky ukrátil.

Ing. Peter Šebök m
Peter Šebök, riaditeľ spoločnosti IMEXIM TS

Nedá mi nespomenúť priateľskú a doslova pozitívnou energiou nabitú atmosféru, ktorá panovala tak na strane návštevníkov, ako aj na strane vystavovateľov. Enormný záujem o nové technológie sa niesol počas celého veľtrhu. Akoby sa ekonomická kríza na istý čas z našich životov vytratila, aj keď ekonomické analýzy hovoria čosi iné. Každý, kto tu bol, mal možnosť zažiť radosť z napredovania strojárskeho priemyslu. Veľtrh AMB to nielen potvrdil, ale opäť aj príjemne prekvapil.

Svetoví vystavovatelia, naši obchodní partneri, výrobcovia strojov preukázali obrovskú chuť posúvať sa vpred, čo dokázali aj počas prezentácií nových technológií. Veľtrh AMB priniesol veľa aha momentov. Som rád, že som mohol byť toho súčasťou, stretnúť sa s našimi obchodnými partnermi, nadviazať nové kontakty a zažiť stretnutie svetových odborníkov naživo.

Už o pár dní, v dňoch od 4. do 7. októbra 2022, štartuje v Brne Medzinárodný strojársky veľtrh – MSV 2022. Radi vás privítame v hale F, v stánku 041A, hneď vedľa nášho dlhoročného partnera spoločnosti BLASER Swisslube CZ. Predstavíme vám kvalitné portfólio veľkých obrábacích CNC strojov, nami zastúpené značky svetových výrobcov: IBARMIA, JUARISTI, GEMINIS, GMTK, LAGUN. Odprezentujeme aj čistiace a odmasťovacie zariadenia od renomovaných výrobcov BvL Oberflächentechnik a TEKNOX.
V stánku sme pre vás pripravili zariadenie na priemyselné čistenie dielcov médiami na vodnej báze či košovú práčku NIAGARA EM 480-1T s otáčaním okolo horizontálnej osi.

Partneri MSV 2022

Ak hľadáte správne strojové vybavenie pre vašu výrobu, príďte sa poradiť alebo si rovno vybrať. Dohodnite si vopred termín stretnutia telefonicky +421 2 3266 3611 alebo mailom na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Verím, že sa prídete inšpirovať rovnako ako ja.

Peter Šebök,riaditeľ spoločnosti IMEXIM TS

O spoločnosti
Portfólio spoločnosti IMEXIM TS, a. s., so sídlom v Bratislave tvorí široká škála produktov z oblasti CNC obrábacích strojov, priemyselných pracích a odmasťovacích systémov, špeciálnych nástrojov, priemyselnej chémie, chladiacich emulzií a rezných olejov. Ponúka komplexný balík produktov a služieb počnúc návrhom technologického riešenia, cez následnú dodávku stroja alebo celej kompletnej technológie, jej inštaláciu, uvedenie do prevádzky, personálnu podporu pri nábehu výroby až po zabezpečenie záručného aj pozáručného servisu.
Viac informácií získate na www.imeximts.sk alebo facebookovom účte ImeximTS.

Text Peter Šebök,riaditeľ spoločnosti IMEXIM TS
Foto IMEXIM TS