obrVeletrh For Industry 2017 nám umožnil představit naší mladou firmu 3D plus, s. r. o., Kostelec nad Labem.

obrSpoločnosť Henkel uviedla na trh univerzálne konštrukčné lepidlá LOCTITE, inovatívne lepidlá založené na patentovanej hybridnej technológii, ktorá spája najdôležitejšie vlastnosti konštrukčných, sekundových a epoxidových lepidiel – pevnosť, rýchlosť a trvácnosť spoja.

kohutNa MSV v Nitře jsme vystavovali zcela poprvé. Tento mezinárodní veletrh jsme si zvolili cíleně za účelem prvotního představení našich svařovacích stolů a upínacího systému pro slovenský trh.

hysterNa medzinárodnom strojárskom veľtrhu predstavila spoločnosť HYSTER Slovakia široké spektrum ponuky manipulačnej techniky. Špeciálne sa pritom zamerala na riešenia pre slovenský automobilový priemysel.

abbSpoločnosť ABB predstavila na MSV v Nitre viacero zaujímavých exponátov. Najväčšej pozornosti návštevníkov sa tešil dvojramenný robot YuMi, ktorí programátori nakonfigurovali tak, aby si s ním záujemcovia mohli zahrať piškvorky. YuMi je však predovšetkým kolaboratívny robot určený na montáž malých súčiastok.

obrV utorok 13. júna 2017 prebehol v areáli spoločnosti TOS Varnsdorf už deviaty ročník zákazníckeho dňa TOSday. Hlavnou hviezdou dňa sa stalo úplne nové multifunkčné obrábacie centrum WHT 110 C. Spoločnosť začala pracovať na jeho vývoji už pred šiestimi rokmi, pričom na ňom spolupracovala s pražskou ČVUT.