technikum MSVSpoločnosť TECHNIKUM sa už tradične zúčastnila Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Nitre, ktorý sa konal po dvojročnej vynútenej prestávke. „S nádejou sme po prestávke očakávali, že to vyvolá veľký záujem vystavovateľov a návštevníkov, čo sa bohužiaľ nestalo. Teší nás však vysoká návšteva nášho stánku a množstvo rozhovorov a dohodnutých stretnutí. Veríme, že od budúceho ročníka sa budeme opäť stretávať vo väčších počtoch tak, ako bolo zvykom kedysi,“ hodnotí veľtrh Patrik Pocisk.

Na veľtrhu spoločnosť prezentovala hlavné služby z jej portfólia, a to hlavne priemyselné mokré striekanie WAGNER. Pre Slovensko je TECHNIKUM zástupcom firiem WAGNER, Walther Pilot, Reinhardt Technik, IST, FALCH a iných.


Navrhuje a dodáva komplexné riešenia aplikácií striekania, lepenia a tmelenia jedno a viac zložkových materiálov. Systémy dodáva pre ručné, automatické, ale aj robotické pracoviská. Dodáva taktiež zariadenia na recykláciu znečistených rozpúšťadiel, čo pre väčšinu výrobných závodov prinesie výrazné zníženie nákladov na čistenie rozpúšťadlami.
„To čo sme na veľtrhu v Nitre prezentovali teoreticky, sme následne o týždeň neskôr predviedli prakticky v našich priestoroch, kde sme zorganizovali TECHNIKUM WAGNER 2K DAYS. V priebehu dvoch dní sme privítali viac ako 40 zákazníkov, ktorým sme spoločne so zástupcami dodávateľov farieb a robotizácie teoreticky odprezentovali a prakticky predviedli výhody viac zložkového 2K striekania,“ dodáva P. Pocisk.

Text/Foto Technikum