milwaukeeMILWAUKEE je lídrom v odvetví elektrického náradia z hľadiska odolnosti a výkonu. Svoju činnosť zameriava okrem iného na stavebný, klampiarsky, tesársky, pokrývačský a elektrotechnický priemysel. Značka ponúka technologické riešenia najvyššej kvality založené na flexibilných akumulátorových platformách M18 a M12.

Medzi prelomové produkty MILWAUKEE patria: vŕtačka Hole-Shooter, prenosná elektrická píla na kov, chvostová píla Sawzall, vysokorýchlostná vŕtačka Hole-Hawg a chvostová píla Super Sawzall. Značka prispela k rozvoju strojárskeho priemyslu a zmenila tvár práce na stavbách a v dielňach.
Aby úplne porozumeli potrebám a požiadavkám neustále sa meniaceho priemyselného sektora, značka neustále komunikuje so svojimi používateľmi. Vďaka tomu majú svoj podiel na dizajne náradia a komponentov, ktoré sa premietajú do kvality a bezpečnosti pri práci.
MILWAUKEE stavia svoju stratégiu na tradícii výroby profesionálneho elektrického náradia. Najvyššia kvalita materiálov a dodávok, podpora obchodných partnerov pri implementácii produktov vo všetkých segmentoch priemyslu a investície do vzdelávania prostredníctvom ukážok a školení svedčia o záväzku, s ktorým MILWAUKEE podporuje profesionálov na celom svete.


Zoznámiť sa s ponukou MILWAUKEE mohli aj návštevníci Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Nitre 2022.