Video

technikum MSVSpoločnosť TECHNIKUM sa už tradične zúčastnila Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Nitre, ktorý sa konal po dvojročnej vynútenej prestávke. „S nádejou sme po prestávke očakávali, že to vyvolá veľký záujem vystavovateľov a návštevníkov, čo sa bohužiaľ nestalo. Teší nás však vysoká návšteva nášho stánku a množstvo rozhovorov a dohodnutých stretnutí. Veríme, že od budúceho ročníka sa budeme opäť stretávať vo väčších počtoch tak, ako bolo zvykom kedysi,“ hodnotí veľtrh Patrik Pocisk.

zspsrZväz strojárskeho priemyslu Slovenskej republiky (ZSP SR) je organizáciou zamestnávateľov. Bol založený ako jeden z prvých odvetvových zväzov v rámci Zväzu priemyslu SR dňa 10. 7. 1990 na ustanovujúcej schôdzi v Dubnici nad Váhom. Zakladajúcimi členmi bolo 23 organizácií slovenského strojárstva.

Švec2ŠVEC Group je stabilná slovenská strojárska spoločnosť, ktorá je na trhu už takmer tridsať rokov. Má viac ako 450 zamestnancov a snaží sa ďalej napredovať a rozrastať.

maschinenVýrobným programom firmy Maschinen - und Werkzeugbau, s. r. o., je vývoj, výroba a predaj rôznych ohýbacích strojov:

tecnotradeNa stánku společnosti TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE, s. r. o., představili čtyřosý CNC horizontální soustruh LYNX 2100LYA s poháněnými nástroji a Y osou v kombinaci s kolaborativním robotem Fanuc CRX i10 A/L. Součástí expozice na MSV Nitra 2022 byly i 3D tiskárny značky Sindoh.

milwaukeeMILWAUKEE je lídrom v odvetví elektrického náradia z hľadiska odolnosti a výkonu. Svoju činnosť zameriava okrem iného na stavebný, klampiarsky, tesársky, pokrývačský a elektrotechnický priemysel. Značka ponúka technologické riešenia najvyššej kvality založené na flexibilných akumulátorových platformách M18 a M12.