Boss FactorySystemsBannerSpolečnost Bossard nabízí nejvyšší kvalitu v oboru spojovacích technologií. Naše výrobky a služby se vyznačují trvalým úsilím o dosahování nejvyšší úrovně, technickou přípravou přizpůsobenou potřebám zákazníků a poradenstvím orientovaným na konkrétní postupy.

Veem uchopove systemySpolečnost VEEM TRADING, s.r.o., je ve spolupráci s německým výrobcem AERO LIFT Vakuumtechnik GmbH, dodavatelem speciálních vakuových zdvihacích zařízení,která najdou uplatnění téměř ve všech průmyslových odvětvích. Se svojí profesionální koncepcí, provedením,

Pipe Coating Equipment Selmers 2Selmers diabolo 2  Spoločnosť LUC Group založili v roku 1971 pán a pani Winkens ako Limburgse Urethaan Chemie BV v Brunssum v Holandsku. Od počiatku sa zameriava na výskum, vývoj a výrobu polyuretánových elastomérov.

Spoločnosť má výrobné a obchodné entity okrem Holandska, v Belgicku, v Nemecku, vo Veľkej Británii, v Maďarsku a v USA. Obchodné aktivity sú celosvetové. Spoločnosť vlastní už druhá rodinná generácia.

 Know-how LUC Group spočíva v hlbokej znalosti chémie polyuretánových systémov. Jej cieľom je poskytovať zákazníkom službu od voľby materiálu na rôzne aplikácie až po finálne opracovanie a dodanie.

Spoločnosť LINAK C&S,Tec ktorá je pobočkou materskej medzinárodnej spoločnosti LINAK, založili v roku 2005. Sídli v Majetíne pri Olomouci na Morave.

Woman using the Tablet Teach pendant. Front view. CRX photo. High resolution.Virtuálny veľtrh TECHNITRA, ktorý sa uskutočnil 27. až 28. mája bol náhradou za Medzinárodný strojársky veľtrh, ktorý sa pre pandemické opatrenia nemohol realizovať v areáli Agrokomplexu v Nitre.

BudovaSpoločnosť MENERT spol. s r.o. vznikla v roku 1991 s ambíciou poskytovať svojím zákazníkom služby v oblasti zefektívnenia výroby a distribúcie tepla. Tento rok tak oslávi jubileum 30 rokov na trhu.V súčasnosti MENERT spol. s r.o. zabezpečuje komplexné služby v oblasti výstavby klasických aj infraštruktúrnych projektov, strojárstva, merania a regulácie a v neposlednej miere tiež metrológie a skúšobníctva.