BudovaSpoločnosť MENERT spol. s r.o. vznikla v roku 1991 s ambíciou poskytovať svojím zákazníkom služby v oblasti zefektívnenia výroby a distribúcie tepla. Tento rok tak oslávi jubileum 30 rokov na trhu.V súčasnosti MENERT spol. s r.o. zabezpečuje komplexné služby v oblasti výstavby klasických aj infraštruktúrnych projektov, strojárstva, merania a regulácie a v neposlednej miere tiež metrológie a skúšobníctva.

Woman using the Tablet Teach pendant. Front view. CRX photo. High resolution.Virtuálny veľtrh TECHNITRA, ktorý sa uskutočnil 27. až 28. mája bol náhradou za Medzinárodný strojársky veľtrh, ktorý sa pre pandemické opatrenia nemohol realizovať v areáli Agrokomplexu v Nitre.

Spoločnosť LINAK C&S,Tec ktorá je pobočkou materskej medzinárodnej spoločnosti LINAK, založili v roku 2005. Sídli v Majetíne pri Olomouci na Morave.

20210426 124858K významným spoločnostiam venujúcim sa robotizácii na Slovensku patrí firma HASKOM Automation, s.r.o. vo Veľkom Krtíši. Založil ju majiteľ v roku 2011 za účelom návrhu a realizácie robotických pracovísk s rôznymi aplikáciami. Firma vychádza z bohatých skúseností nielen v automobilovom priemysle.

Bartech Tablet vozikFirma BARTECH SLOVAKIA v Holíči, ktorú založili v roku 1999, sa od počiatku vzniku sa špecializuje na technológie automatickej identifikácie s využitím čiarového kódu a RFID prvkov.

AgemaPribližne 50 tisíc položiek z plastu, gumy a v kombinácii s kovom sa nachádza vo výrobno-obchodnom centre firmy Agema, s.r.o. v Starej Turej. Produkty dodávajú pre takmer všetky priemyselné odvetia na Slovensku, ale aj v zahraničí.