obr1Plánovanie konferenčných podujatí je veda sama o sebe. Nájsť ten správny čas, zorganizovať všetkých kolegov, vybrať si ideálny priestor, ktorý má dostatočnú kapacitu a ešte aj vyzerá dobre. Premyslieť, aká spoločná aktivita by potešila zúčastnených a aký coffee break bude vyhovovať a chutiť každému. Skombinovať príjemné s užitočným je vždy náročnejšie ako zamerať sa na jedno alebo druhé, a preto dnes existuje možnosť nechať si konferenciu naplánovať profesionálmi.

 

Nechajte to nás
Eventový tím TMR hotelov sa roky snaží napĺňať predstavy a potreby svojich klientov. Okrem štandardnej ponuky slovenských hotelov z portfólia dnes ponúkajú aj dvoch nováčikov v podobe českých golfových hotelov: Hotel Kaskáda neďaleko Brna a Green Inn Hotel v srdci Beskýd.

Konferencia na Morave
Usporiadajte nezabudnuteľnú konferenciu v Juhomoravskom kraji, ktorý je ideálnym miestom na stretnutia a podujatia spojené s jedinečnými zážitkami. Hotel Kaskáda je situovaný v golfovom areáli Golf Resort Brno, ktorý sa nachádza len 15 km od centra Brna.
Exkluzívnym spestrením vašej firemnej akcie bude určite aj akadémia golfu vedená špičkovými trénermi.

* * * * *
Naše služby – váš úspech a spokojnosť!
* * * * *

Atraktívne a originálne prostredie golfového strediska môžete využiť na školenia, semináre, firemné a súkromné akcie, svadby aj večierky. Medzi kongresové priestory patrí hlavná konferenčná sála s kapacitou až 120 miest, ktorú je možné krásne prepojiť s vonkajšou terasou, dva menšie salóniky (salónik Cadentes a Club Lounge), kongresová reštaurácia, bar, dve bowlingové dráhy a golfový simulátor.
Pre tých z vás, ktorí hľadajú niečo nové a netradičné, ponúkame možnosť usporiadať aj vlastný golfový turnaj. V krásnom a uvoľnenom prostredí golfového rezortu na čerstvom vzduchu sa obchodné kontakty posilňujú omnoho lepšie ako počas obyčajného pracovného dňa v studenej kancelárii.

Prečo si vybrať kongresové centrum Kaskáda?
• komplexné zázemie strediska s ubytovaním aj sprievodnými aktivitami,
• moderný a funkčný dizajn kongresových miestností, technické vybavenie,
• na mieru šité stravovanie na vysokej úrovni,
• veľký výber teambuildingových aktivít,
• vysoká variabilita priestoru,
• 15 minút od centra Brna, brnianskeho výstaviska a diaľnice D1,
• profesionálny, skúsený a ochotný personál.

obr2

Teambuilding v Beskydách?
Trikrát ÁNO!
Prineste svoje biznis nápady do hotela Green Inn Ostravice, situovanom v prostredí nádhernej prírody a odneste si tie najlepšie spomienky a zážitky z pokojnej atmosféry golfového hotela, kde zabudnete na problémy. Lukratívne prostredie Beskýd je ideálnym miestom pre váš teambuilding, stretnutia a podujatia spojené s jedinečnými zážitkami. Ak organizujete teambuilding alebo iné firemné stretnutie, máme pre vás ponuku. Vy dáte dohromady tím ľudí, ktorý príde osláviť úspechy, poučiť sa z chýb a utužiť kolektív, ktorý sa stretáva každý deň a láme si hlavy nad rôznymi projektmi a rezort v Beskydách zabezpečí:
• variabilné konferenčné priestory priamo v golfovom rezorte,
• komfortné ubytovanie v samostatných hotelových domoch,
• cateringové služby,
• sprievodný program a aktivity,
• wellness centrum pre maximálny relax,
• riadené degustácie vína, grilovačku na terase.
Nechajte si pripraviť výnimočné dni nabité aktívnym relaxom, skvelým prístupom profesionálneho personálu a službami, ktoré zaručia bezproblémový chod vášho podujatia.

Celé portfólio TMR hotelov je k dispozícii na: tmrhotels.com.

Pre usporiadanie konferencie v českých golfových hoteloch kontaktujte eventové oddelenie na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

TEXT/FOTO: TMR