FOTO IPAKrásny deň, nech si pod tým predstavíme čokoľvek, žijeme v roku špecifickom na prežívanie, kedy sú naše činnosti i myslenie ovplyvňované aj okolnosťami mimo nášho dosahu.

Náš záujem stretávať sa s vami osobne je však tak silný, že aj v tomto netypickom roku máme pre vás minimálne dve možnosti, ako v tom pokračovať. Podujatia, ktoré vám predstavíme, predstavujú spolu 19 rokov odovzdaných skúseností a inšpirácií.

Prvou príležitosťou je septembrové Fórum praktickej údržby, ktoré už po 9. krát postaví na pódium odborníkov z oblasti zavádzania systémov údržby, optimalizácie nákladov či plánovania údržby v zákazkovej výrobe. Problematika „soft skills“ vám zase bližšie napovie, ako si správne vybudovať svoj tím údržby. Buďte toho súčasťou a odvážte sa na zmenu!

My sme už odvahu na organizáciu v tejto neľahkej dobe pozbierali, čoho výsledkom je rezervovaný dátum 22.-23.9.2020 v kalendári už 100 prihlásených účastníkov. Pridajte sa k nám!

 

Fórum praktickej údržby

Asi najvýstižnejší pre túto dobu je výrok Charlesa Darvina: ,,Neprežijú najsilnejší, ale tí, ktorí sú schopní najlepšie reagovať na zmeny!“ Ako? Ak patríte k ľuďom, ktorí neustále hľadajú cesty zlepšovania, veľmi dobre viete, že čakať na zázračné recepty na úspech nepomáha. Tie nepoznáme ani my. Snažíme sa však spájať tých, ktorí majú spoločnú chuť vytrvalo skúšať nové veci, učia sa nielen z úspechov, ale aj z chýb a zlyhaní. Nehľadajte preto viac 100% zaručené riešenia. Jubilejný, 10. ročník konferencie Výrobný manažment svedčí o tom, že „stačí“, keď spoločne objavíme impulzy, ako robiť veci inak a lepšie. Niečo, čo nás povzbudí a inšpiruje k ďalším krokom.

Skúsite to s nami 13.-14.10.2020?

 

Viac na IPA Slovakia