Formáty inzercie, edičné plány, objednávkový formulár


Edičný plán na rok 2023

Formáty inzercie

Objednávkový formulár - cenovú kalkuláciu prezentácie Vám poskytneme na požiadanie (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)

Objednávkový formulár CZ


Stručná charakteristika časopisu

Mesačník Strojárstvo/Strojírenství - je lídrom vo svojom obore na trhu printových médií a je zároveň najdlhšie na trhu – už 26 rokov. Sme slovensko - český mesačník s presahom na krajiny eurozóny- čo je zakotvené aj v podtitule s názvom European engineering magazine - Európsky strojársky časopis. Našimi klientmi sú tak aj firmy mimo č -s. ekonomického priestoru.

Mesačne prinášame aktuality zo strojárskeho priemyslu a ďalších príbuzných odvetví slovenského, českého a európskeho priemyslu. Našimi partnermi sú reprezentatívne združenia a asociácie strojárov. ( Združenie automobilového priemyslu SR, Zväz strojárskeho priemyslu, Sdružení průmyslových svazů ČR … ).

Mesačník je vyhľadávaným médiom priemyselnými firmami, pri prezentovaní ich produktov, noviniek, profilov firiem a ich vrcholových manažérov- formou inzercie a redakčných článkov.

Prečo inzerovať v časopise Strojárstvo/Strojírenství?

Argument č.1:

V priemere 60 percent informácií uverejnených v časopise Strojárstvo/ Strojírenství- sú informácie a prezentácie priamo z prostredia firiem! Ak by nebola dôvera klientov v periodikum - tak by sem svoje prostriedky neinvestovali !

Argument č. 2:

Časopis je distribuovaný prostredníctvom klasickej distribučnej siete v SR a ČR, na všetkých významných veľtrhových podujatiach v okolitých krajinách, podujatiach organizovaných priemyselnými združeniami (konferencie, semináre), firemných akciách ( Dni otvorených dverí...), univerzitných podujatiach a pod.

Argument č. 3 :

Redakcia úzko spolupracuje s akademickou obcou. Súčasťou každého vydania je príloha Strojárstvo Extra, obsahujúca zaujímavé informácie z výskumu, vývoja a aplikovaného vývoja riešeného na technických univerzitách.

Argument č. 4:

Prieskumom trhu máme relevantne potvrdené, že časopis si každý mesiac prečíta cca 35-40 tis. manažérov, riadiacich pracovníkov v priemysle na strednej úrovni, vysokoškolských pedagógov a študentov.

V priemere 60 percent informácií uverejnených v časopise Strojárstvo / Strojírenství- sú informácie a prezentácie priamo z prostredia firiem! Ak by nebola dôvera klientov v periodikum - tak by sem svoje prostriedky neinvestovali !

Prezentujte svoju spoločnosť v časopise STROJÁRSTVO / STROJÍRENSTVÍ!

• Európsky strojársky časopis.

• Najčítanejší strojársky časopis na trhu už 26 rokov.

• Direct mailing cieľovým skupinám.

• Pravidelní čitatelia: vrcholový manažment 40 %, stredný manažment 25 %, zamestnanci 15 %, študenti 15 %, ostatní 5 %.

• Distribúcia časopisu: Slovenská republika 40 %, Česká republika 40 %, krajiny EÚ a ostatné krajiny 20 %.

• Účasť časopisu na medzinárodných veľtrhoch v celej EÚ.

• Silná marketingová podpora – outdoor reklama, rádiá a mediálne partnerstvo na odborných konferenciách i výstavách.

• Prvý strojársky portál: www.engineering.sk.

• Aj v elektronickej podobe.

Inzerujte a získajte jedinečné bonusy!

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tel.: +421/ 910 930 936