TRIBOTECHNIK I., Bratislava

Kalendár
Kalendár strojárskych podujatí
Dátum
28.11.2017 - 30.11.2017
Url
http://www.intertribo.sk

Popis

SLOVENSKÁ SPOLOČNOSŤ PRE TRIBOLÓGIU A TRIBOTECHNIKU člen Zväzu slovenských vedecko technických spoločností v spolupráci s Asociáciou technických diagnostikov SR organizuje odborný kurz

TRIBOTECHNIK I.

Charakteristika a cieľ kurzu :
ponúkame prípravné školenia uchádzačov na vykonanie certifikačnej skúšky personálu pre kvalifikačný stupeň Tribotechnik I. a II. v oblasti organizácie tribotechniky a analýzy mazív podľa ISO 18436-4:2008.
Prvé a druhé prípravné 3 dňové školenia na absolvovanie certifikačnej skúšky personálu v rozsahu 24 + 24 hodín budú viesť kvalifikovaní odborníci. Absolventi školenia týmto splnia požiadavku, aby mohli vykonať certifikačnú skúšku na Certifikačnom orgáne personálu (COP TD) a získať medzinárodne platný certifikát v kvalifikačnom stupni I. - Tribotechnik I., resp. kvalifikačný stupeň II. - Tribotechnik II. Certifikačná skúška nie je súčasťou školenia.
Absolventi školenia sú oprávnení zúčastniť sa akreditovanej certifikácie personálu s medzinárodnou platnosťou podľa ISO 17024.
Certifikácia sa buď vykonáva nasledujúci deň po 3 dňovom školení, resp. po dohode s certifikačným orgánom.
Termín a odborný program druhého 3 dňového školenia, Tribotechnik II. bude vypracovaný na základe požiadaviek účastníkov kurzu v zmysle platných predpisov.
Žiadosť o certifikáciu a doplňujúce doklady môžu záujemcovia o certifikáciu nájsť na stránke atdsr.sk / COP TD / Dokumenty k stiahnutiu. Bližšie informácie o certifikácii poskytneme na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .