titNMy v INOVATO sme ani počas leta nezaháľali a snažili sme sa pre vás vymyslieť atraktívny program na zvyšok roka 2019. Pozrite si preto malú ochutnávku toho, čo sme si pre vás pripravili na najbližšie obdobie. Všetci ste, samozrejme, srdečne vítaní na akúkoľvek z daných akcií.

 

 

Winning Complex Sales - Zvyšovanie úspešnosti v súčasných predajných príležitostiach
5.9.2019
INOVATO, Staničná 502, 952 01 Vráble, SR

obr1Aj vy ste zistili, že kvalitne pripravený obchodník je jedným z pilierov firmy? Poďte sa posunúť v obchode podľa metodiky Winning Complex Sales, ktorou vás prevedie skúsený odborník na rozvoj ľudí Ladislav Gabčo.

Viac info o akcii nájdete na: https://inovato.sk/wcs

 

 

 

 

 

 

 

 

Návšteva TATRA Kopřivnice
24.9.2019
Areál TATRA TRUCKS, Areál Tatry 1450/1, 742 21 Kopřivnice, ČR

obr2Stále platí, že úspešná minulosť vždy znamená istotu a rast do budúcnosti? Ikonická značka TATRA Kopřivnice si v posledných rokoch prešla náročným obdobím transformácie, kde riešila zásadné rozhodnutia o svojej budúcnosti. Poďme sa stretnúť s jej manažérmi a podiskutovať spolu o tom, čo si z jej príbehu môžeme vziať pre naše firmy a popri tom sa zoznámiť s jej výrobou.

Viac info o akcii nájdete na: https://inovato.sk/tatra

 

 

 

 

Baťove inšpirácie – personalistika a motivácia

2. 10. - 3. 10. 2019
AZUL Hotel & Restaurant, Nádražná 2204/8, 958 01 Partizánske, SR

obr3Všimli ste si, že nájsť kvalitných pracovníkov je čím ďalej, tým náročnejšie? Aký vplyv má spokojnosť človeka na zisk vo firme? Aj tieto otázky si takmer pred 100 rokmi kládla firma Baťa. Poďte sa pozrieť a naučiť v čom tkvie tajomstvo úspešného HR manažmentu!

Viac info o akcii nájdete na:

https://inovato.sk/batove-inspiracie-partizanske

 

 

 

 

 

 

 

TEXT/FOTO Katarína Majtánová