productronicaReštart veľtrhov v Nemecku je od septembra povolený. Zelenú tak dostal aj medzinárodný veľtrh productronica Mníchov - popredný svetový veľtrh vývoja a výroby elektroniky. Podujatie sa bude konať na Výstavisku Mníchov v dňoch 16. – 19. novembra 2021.


Pozývame vás na návštevu veľtrhu, ktorý predstaví kompletný odbor inovatívnej elektronickej výroby. Cez kompletné výrobné spektrum k fascinujúcim novým produktom a aplikáciám, po progresívne technológie a trendové témy, ktoré hýbu trhom.
Veľtrh je vo svojom odbore najvýznamnejší na svete, pravidelne sa ho zúčastňujú všetci dôležití svetoví producenti a lídri trhu. Tento rok sa veľtrhu zúčastní cez 700 vystavovateľov z 40 krajín na výstavnej ploche 50 000 m2.
Objavte ako výrobné postupy, od výroby dosiek plošných spojov cez výrobu a spracovanie káblov, osadzovacie technológie, po spájkovaciu, meraciu a skúšaciu techniku dosahujú nových dimenzií výkonu.
S veľtrhom productronica sa opäť koná veľtrh Semicon Europe pre mikroelektronický priemysel vrátane polovodičov, LED, MEMS, tlačených, organických, flexibilných a ďalších odborov.

Vstup na veľtrh je v režime O-T-P (očkovaní - testovaní - tí, čo prekonali Covid-19).

Bližšie informácie: www.productronica.com

productronica logo