ilustracnaSlovakiaTech Forum-Expo 2021 už v utorok 14.9.2021 v košickom Kulturparku otvorí svoje brány pre nadšencov inovácií a nových technológií. Stovka domácich a zahraničných spíkrov na najväčšom podujatí tohto druhu na Slovensku predstaví svoje novinky počas dvoch dní až na troch samostatných pódiách súčasne. Uvidíte najnovšie lietajúce auto Air Car od slovenského konštruktéra Štefana Kleina, prvý „hamburger zo skúmavky“ od Holanďana Marka Posta, ale aj živý hackerský útok odborníka na kybernetickú bezpečnosť Eduarda Jenča.


Organizátori pozorne sledujú najnovšie pandemické opatrenia a sú pripravení podujatie zvládnuť s prihliadnutím na bezpečnosť všetkých účastníkov 3. ročníka SlovakiaTech 2021. Medzi základné opatrenia patrí povinná registrácia všetkých účastníkov na webe www.slovakiatech.sk . Vstup na podujatie je bezplatný a voľný pre každého účastníka po vyplnení krátkeho online formulára.
Registrovaní dostanú na svoje e-mail QR kód, ktorý bude potom ich vstupenkou na podujatie.
Konferencia je zaradená do kategórie kultúrneho podujatia, v režime OTP (osoby plne očkované, testované s negatívnym výsledkom testu na Covid-19 PCR alebo Lamp 72 hod. od odberu, antigénový test 48 hod. od odberu alebo osoby, ktoré prekonali ochorenie pred nie viac ako 180 dňami.
Organizátori prosia všetkých účastníkov, aby si pri vstupe na SlovakiaTech prekryli horné dýchacie cesty rúškom. Pre ich bezpečnosť sme zabezpečili aj Ruvirex Air - systém ochrany zdravia (certifikovaná technológia na trvalú - prírodnú – dezinfekciu priestorov). Vzduchotechnika v priestoroch konania podujatia bude mať špeciálne filtre a čističe na ničenie vírusov a baktérií ekologickou technológiou.

Text Michal Múdrý