moddomAj túto jeseň sa v Prahe konal tradičný stavebný veľtrh FOR ARCH. Tento veľtrh v sebe spája najnovšie trendy a novinky z rôznych odvetví príbuzných stavebníctvu. Návštevníci sa mohli stretnúť priamo s firmami, ktoré sú špičkami v stavebníctve. Tí, ktorí tento veľtrh nestihli a hľadajú inšpiráciu pre svoj domov, môžu zavítať na bratislavský MODDOM.

 

FOR ARCH je v Českej republike najväčší festival so zameraním na stavebníctvo. Prezentujú sa tu spoločnosti nielen z Českej republiky, ale aj z celej Európy. Ak staviate, renovujete, alebo hľadáte inšpiráciu pre štýlové riešenie vášho exteriéru či interiéru, je toto miesto práve pre vás.

Na veľtrhu nechýbala ani úspešná spoločnosť Sun System, ktorá sa už viac ako dvadsať rokov zameriava na výrobu modernej tieniacej techniky. Jej zameranie sa postupne rozšírilo aj na výrobu pergol, brán a plotov.

Ak ste nestihli navštíviť FOR ARCH, tak sa môžete inšpirovať na 24. ročníku MODDOM 2019 v bratislavskej Inchebe. Tento tradičný medzinárodný veľtrh nábytku spája na jednom mieste najnovšie trendy a bohatú škálu štýlového nábytku a bytových doplnkov pre váš interiér či exteriér.

Od 16. do 20. októbra si v hale bratislavskej Incheby užijete pohľad na zariadené interiéry v najrôznejších štýloch a cenovom rozpätí. Nájdete tu produkty, ktoré sú jednoduché, ale účelové a vyberie si tu určite aj náročnejší návštevník.

misa2
Sun System na MODDOM.

 

Sun System na MODDOM
Na veľtrhu sa okrem firiem zameraných na interiér predstavia aj známe firmy, ako napríklad už spomínaný Sun System alebo Novavisio, ktoré sa zameriavajú predovšetkým na exteriér (napr. konštrukcia pergol, terás či oplotenia). V rámci modernej a inovatívnej prezentácie svojich produktov predstavia aj technológiu Somfy - šikovný systém automatizácie vášho domova.

TEXT/FOTO sunsystem.sk