yellow 300Medzi 40 000 produktovými kódmi, ktoré sú dostupné na sklade, renomovaná výrobná firma Elesa+Ganter ponúka široký výber štandardných dielov v pestrých ELECOLORS farbách.


V rastúcom počte segmentov na trhu začínajú firmy z výrobného priemyslu požadovať živšie farby ako tradičnú sivú alebo zelenú. Dôvody tejto zmeny sú zmeny ohľadom nových estetických požiadaviek na výrobné stroje, ktorým sa menia nielen technické parametre ale aj dizajn.

Elesa+Ganter vo vašich obľúbených farbách
Elesa navyše ponúka okrem línie Ergostyle, odmenenou niekoľkými cenami, aj množstvo ďalších štandardizovaných komponentov na najčastejšie manévrovacie a upínacie operácie spolu s farebnými časťami alebo celofarebnými vyhotoveniami. Celá škála produktov s rozdielnymi tvarmi, povrchovými úpravami a farbami takto presne pasuje k výrobku, na ktorý bola pôvodne navrhnutá.

* * * * *
ELECOLORS farby:
Oranžová
Sivá
Žltá
Modrá
Červená
Čierna
* * * * *

Vďaka snahe značky Elesa+Ganter ponúkať najvyššie štandardy kvality takisto v estetickom vzhľade produktu, sú farby kontrolované tak, aby mali čo najlepšiu farbu a opakovateľnosť počas výroby, a aj počas používania výrobku v celom životnom cykle.

eg oranžová 11

Rad Ergostyle
V deväťdesiatych rokoch Elesa+Ganter predstavila po prvýkrát novú líniu štandardných súčiastok radu Ergostyle. Tento rad bol charakteristický elegantnými líniami a ergonomickými vlastnosťami. Ergostyle predstavuje novinku čo sa týka tvaru súčiastok a aj farebnej variácie v šiestich farebných vyhotoveniach. Keď je ergonómia a dizajn základnou vlastnosťou produktov tohto radu, tak potom farba je ďalšia extra možnosť výberu na mieru.

Použitie týchto farebných variácií ponúka skvelú estetickú jednotu medzi súčiastkami a produktom kde sú použité. A čo viac, rozdielne farby pomáhajú k lepšej identifikácii rozdielnych funkcií strojov, čo prispieva k vyššej bezpečnosti pri práci.

O spoločnostiach IMP Kontakt, spol. s r. o., a Elesa+Ganter
Obchodná firma IMP Kontakt, spol. s r. o., je výhradným predajcom normovaných dielov značky Elesa+Ganter na Slovensku. Výrobná firma Elesa+Ganter vznikla ako joint venture talianskej firmy Elesa S.p.A a nemeckej firmy Otto Ganter GmbH & Co. KG. Otto Ganter Gmbh & Co. KG vyrába kovové súčiastky a Elesa S.p.A. ponúka plastové super technopolymérové produkty s certifikovanými testami kvality.

Preklad: Mgr. Denisa Petrášová, technická editácia: Ing. Adam Petráš