obr1Veľmi obľúbeným vybavením dielní, prevádzok i skladov sú praktické nástrojové vozíky, do ktorých možno prehľadne umiestniť rôzne typy nástrojov. Skvele sa hodia všade tam, kde je potrebné veľa sa pohybovať, ale pritom mať stále pri sebe rôzne druhy náradia, ktoré je prehľadne usporiadané.


Vozíky na náradie z ponuky Kwesto sú preto vybavené zásuvkami so zaistením, organizérmi na nástroje a je možné s nimi hravo manipulovať pomocou koliesok.
Nové dielenské vozíky, ktoré zaradilo Kwesto do ponuky (označené štítkom NOVINKA), sú jednak vozíky nástrojové so zásuvkami s cylindrickým zámkom, ale tiež veľké pojazdné pracovné stoly. Stoly majú pracovnú dosku z lepeného smrekového dreva obojstranne dyhovaného bukovou preglejkou, police a zásuvky so 100 % výsuvom na guľkových lištách, a tiež skrinku. Pre veľmi náročných zákazníkov, ktorí vedia oceniť dobre organizovaný dielenský pracovný stôl na kolieskach, je tu aj pojazdný pracovný stôl do dielne s výsuvným panelom pre zavesenie a organizáciu rôznych typov nástrojov. Potrebné nástroje budú tak vždy ľahko a rýchlo po ruke!
Všetky vozíky na náradie a dielenské pracovné stoly na kolieskach sú vyrobené z oceľovej zváranej konštrukcie s odolným práškovým lakovaním.
Spoločnosť Kwesto, ktorá bola založená v roku 2000 so sídlom v Nitre, je súčasťou nadnárodného koncernu TAKKT, z ktorého čerpá dlhoročné skúsenosti s predajom a prozákazníckym prístupom. Prostredníctvom katalógov a webových stránok www.kwesto.sk ponúka viac ako 12 000 produktov od základného vybavenia kancelárií až po zariadenia výrobných prevádzok. Dokáže tak dodať potrebné vybavenie pre firmu i jednotlivcov, ktorí hľadajú špičkové produkty do dielne, skladu, ale aj garáže alebo kancelárie.

TEXT/FOTO Kwesto