obrNa Medzinárodnej strojárskej výstave v Nitre sa predstavila aj spoločnosť SG tec, s. r. o. Založená bola v roku 2012, do dnešných dní má za sebou veľa úspešných realizácii montáží potrubných rozvodov a oceľových konštrukcií. Každý z návštevníkov sa mohol presvedčiť, že spoločnosť má čo ponúknuť. Nielen svojimi produktmi, ale aj profesionálnymi službami.


Spoločnosť realizuje svoju činnosť prevažne v potravinárskom, automobilovom a farmaceutickom priemysle, hlavne v štátoch EÚ. Postupom času sa firma rozširovala o ďalšie oblasti pôsobnosti montážnych prác a od roku 2014 realizuje montážne a servisné práce celosvetovo.
Hlavným cieľom spoločnosti od jej vzniku bolo vybudovanie vlastného sídla a rozšírenie pôsobnosti o výrobu technologických zariadení a nosných oceľových konštrukcií pre potravinársky a farmaceutický priemysel. Tento cieľ sa úspešne podarilo naplniť v roku 2018, kedy sa spoločnosť dňom 01.01.2018 presťahovala do vlastných priestorov v obci Veľké Kozmálovce. Súčasťou nového sídla sú tiež výrobné priestory a zváracie pracoviská.

obr1

Kvalitný servis
Výroba je jedným z hlavných odvetí spoločnosti SG tec, ktorá má dlhoročné skúsenosti a mnoho úspešne vykonaných a ukončených h projektov. Zákazníkom ponúka kvalitný servis a služby v oblasti výroby technologických celkov a komponentov. Spoločnosť disponuje vlastnými výrobnými priestormi o rozlohe 1 100 m².

Novinka vo výrobe
Spoločnosť pre svojich klientov pripravuje špecializovanú výrobu individuálnych vstrekovaných dielov s prototypových nástrojov, pričom hmotnosť dielu sa začína na 0,01 gramu! Pri vstrekovaní sa spracovávajú výhradne termoplastové materiály ako POM, PE, PP a PA+GF. Preto i komponenty majú funkčné vlastnosti a dajú sa používať ako experimentálne diely, ktoré sú podobné sériovej výrobe. Prototypové nástroje sú k dispozícii do niekoľkých dní, a to v závislosti od dizajnu. Taktiež sú vhodné aj na malosériovú výrobu, podľa požiadaviek vám spoločnosť vyrobí daný diel. Využite možnosť funkčných vstrekovacích plastových dielov, ktorých výroba je hotová do niekoľkých dní.
O bohatých skúsenostiach spoločnosti SG tec svedčia referencie.

obr2

Montáž
Montáž sa zameriava na inštaláciu technologických celkov a komponentov v potravinárskom , farmaceutickom a chemickom priemysle. Spoločnosť pôsobí aj v oblasti montáže vzduchotechniky, sanity, klimatizačných jednotiek a inštalácie technológie pásového mazania v potravinárskom priemysle.

obr3

Doprava
Dôležitou zložkou spoločnosti je doprava. Tá sa v rámci zefektívnenia služieb zameriava na rýchle a bezpečné dodanie produktov priamo k zákazníkovi, čím umožňuje včasné ukončenie projektu. Firma dohliada na balenie, bezpečnú manipuláciu a prepravu produktov. Prepravu zabezpečuje od malých zásielok na osobných automobiloch až po kamiónovú prepravu.

Pre viac informácií kontaktujete spoločnosť SG TEC už dnes.

Text upravila: Lenka Drgoncová
Foto: SG TEC, s. r. o.
Viac na: http://www.sgtec.sk