obr1Úplná novinka na trhu v oblasti trakčných batérií. Nová generácia HIGH TECH akumulátorov  GOOWEI ENERGY radu OTD-DEEP CYCLE je už i na našom trhu. Spoločnosť v spolupráci s výrobcom na základe dlhoročných skúseností v oblasti akumulátorov kládla dôraz na vysokú akostnú kvalitu použitých materiálov (čistota olova), dlhú cyklickú životnosť (extra silné mriežky článkov) a maximálnu spoľahlivosť a bezpečnosť akumulátorov v prevádzke. Extra silná mriežka zaisťuje vysokú cyklickú odolnosť, čo tieto akumulátory predurčuje pre aplikácie, kde dochádza k častému a hlbokému vybíjaniu. Vďaka dlhodobému kontraktu a priamemu dovozu zo zákazkovej výroby sú tieto kvalitné akumulátory dostupné za veľmi priaznivé ceny!

 

V ponuke sa nachádzajú tri druhy batérií: DEEP CYCLE (GEL) batérie GOOWEI ENERGY OTD33, 33Ah, 12V, DEEP CYCLE (GEL) batérie GOOWEI ENERGY OTD75, 75Ah, 12V a DEEP CYCLE (GEL) batérie GOOWEI ENERGY OTD100, 100Ah, 12V.

kskda

Energia pre vaše spotrebiče
GOOWEI ENERGY radu OTD-DEEP CYCLE predstavuje novú generáciu trakčných akumulátorov ako nezávislý zdroj energie i pre vaše spotrebiče! Ideálne všade tam, kde nie je k dispozícii stály zdroj energie. Na chatách a chalupách, v karavanoch či obytných vozoch, na lodiach i na hausbóte, alebo trebárs na dlhé kempovanie. Veľmi vhodné sú však aj ako zdroj energie pre elektromotory.

khh

Akumulátory GOOWEI ENERGY radu OTD-DEEP CYCLE môžete využívať pre nasledujúce aplikácie:
• OBYTNÉ VOZY (karavany, prívesy, externé zdroje napájania)
• LODE, ČLNY, PLACHETNICE (pre elektromotor i pre napájanie spotrebičov na palube)
• SOLÁRNE ZARIADENIE (cyklické nabíjanie a vybíjanie – kumulácia slnečnej energie )
• MOBILNÉ SYSTÉMY RIADENIA DOPRAVY, SEMAFORY, VÝSTRAŽNÉ ZNAČENIE
• napájanie ELEKTROMOTOROV (golfové vozíky, rybárske člny a ďalšie)
• napájania elektromotorov pre elektrobicykle, elektroskútre atď.
• hračky, detské skútre - detské minimotorky
• môže sa použiť taktiež pre invalidné vozíky alebo vysoko záťažové či priemyselné aplikácie, avšak životnosť akumulátorov je kratšia ako u akumulátoru navrhnutým výrobcom.

hkhi

Systém je vybavený digitálnym displejom, nabíjacím vstupom, USB portom, ktorý slúži na napojenie telefónov, tabletov a podobne. Výstupy S1, S2 a S3 sú navrhnuté pre systém napájania domácnosti, pre 12 V spotrebiče, ako sú LED svetlá, ventilátory, chladničky, chladiace boxy, TV, či iné. Digitálny displej zobrazuje aktuálne napätie, kapacitu a dni v prevádzke.

Dlhá životnosť
Životnosť takejto batérie je 10-12 rokov pri teplote 20 – 25°C. Cyklická životnosť je 800 cyklov / 50% D.O.D. pri teplote 25°C. Dlhodobé extrémne výkyvy však jej životnosť skracujú.

kedoao

Dobíjanie
Akumulátor je vybavený displejom, ktorý sa na 30 s aktivuje stlačením tlačidla a zobrazí vám aktuálne napätie batérie a orientačné informácie o zvyškovej kapacite. Systém ďalej disponuje funkciami, ktoré upozorňujú na hlboké vybitie akumulátora a na nutnosť jeho dobitia.

baterie1

Vybitie batérie a alarm
Po vybití batérie treba nabiť baterku doplna naraz. Systém ju vie doplniť v priebehu 48 hodín. Avšak pre zvýšenie životnosti netreba nechávať vybíjať batériu úplne, ideálne je maximálne vybitie do 80 % D.O.D. Pri nedostatočnej kapacite, alebo veľkom napätí sa spustí alarm. Na obrazovke sa zobrazí ,,Maintain“ a alarm sa ozve po 3-5 minútach na to. Na jeho vypnutie stačí stlačiť PUSH a po štyroch hodinách systém znova spustí alarm. Po tretom spustení sa zobrazí iba Maintain bez alarmu.
Táto novinka je momentálne to najlepšie na trhu, čo môžete mať. Objednajte si už dnes.

Text upravila: Lenka Drgoncová
Foto: Battery import
Viac na: www.battery-import.cz