mewa-titNa profesionálne čistenie strojov a zariadení je potrebná čistiaca utierka so stálou kvalitou a silou čistenia. Textilné viacúčelové utierky majú vysokú absorpčnú schopnosť, sú také pevné ako nikdy predtým a možno ich použiť niekoľkokrát. Firma MEWA ponúka viac ako sto rokov priemyselnú viacúčelovú čistiacu utierku, ktorá funguje v kolobehu poskytnutia, vyzdvihnutia, opratia a opätovného prinesenia.


Nenahraditeľnou výhodou textilnej čistiacej utierky MEWA je jej schopnosť absorbovať v rekordnom čase tekutiny, a to dvaapolnásobok svojej vlastnej hmotnosti. MEWATEX možno použiť v rôznych hrúbkach v najrozličnejších oblastiach – od mimoriadne silnej a pohlcujúcej hrubú špinu až po jemnú na citlivé povrchy. Na každý účel použitia je k dispozícii ten správny optimálny materiál utierky na stroje a zariadenia. Podľa charakteru povrchu, ktorý treba vyčistiť, ponúka MEWA štyri rôzne druhy. Mewatex je pevná čistiaca utierka vhodná všade tam, kde sa musia odstrániť nečistoty spojené s olejom, farbou, rozpúšťadlami alebo mastnotou, a aj pri extrémnom zaťažení si zachováva svoj tvar. Mewatex Plus je utierka vhodná na odstránenie nečistôt z citlivých povrchov. Na jemné čistenie a leštenie citlivých plôch je najvhodnejšia utierka Mewatex Ultra. Všade, kde je potrebné vyčistiť vysoko citlivé výrobky, urobí svoju prácu bezchybne a úsporne Mewa Protex.

Vďaka vysoko vyvinutej technológii ochrany životného prostredia sa na rozdiel od papiera dajú oleje a tuky z MEWA produktov vyprať, takže tú istú utierku možno v kolobehu služieb použiť viackrát. To v celej Európe ročne ušetrí značné množstvá nebezpečného a nepohodlného odpadu. Okrem toho MEWA ponúka ako spoľahlivý partner svojim zákazníkom bohatú zásobovaciu sieť a perfektnú logistiku. To zaručuje popri ekologickom zaobchádzaní a svedomitej kontrole kvality spoľahlivá dodacia služba.

Mewatex, pevná čistiaca utierka, je vhodná všade tam, kde sa musia odstrániť nečistoty spojené s olejom, farbou, riedidlami alebo mastnotou, a aj pri extrémnom zaťažení si zachováva svoj tvar.

Viac informácii získate na www.mewa.sk, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.