konecranes1Žeriav CXT Explorer spoločnosti Konecranes prináša bezpečné a ľahké zdvíhanie kdekoľvek. Môžete opravovať a robiť údržbu svojich vozidiel a iných zariadení bez nákladov na ich prepravu do servisu a späť. Okrem toho ponúka viacero ďalších príležitostí na zvýšenie efektivity vo vzdialených lokalitách.

CXT Explorer je elektrický mostový žeriav s celkovou hmotnosťou 1 250 kg. Je vybavený elektrickým kladkostrojom s dvojrýchlostným zdvíhaním ovládaným stýkačom a jednorýchlostným pojazdom riadený stýkačmi.

Pripravený zdvíhať za pár hodín
CXT Explorer sa dá jednoducho prepravovať prepravnými ISO kontajnermi. Kontajnery položte na zem, postavte nosnú oceľovú konštrukciu a zabezpečte ju otočnými zámkami. Nainštalujte žeriav a zapojte do elektrickej siete alebo generátora.

konecranes2

Za niekoľko hodín po príchode na miesto tak máte zdvíhacie zariadenie na úrovni halového mostového žeriava. Keď budete chcieť žeriav premiestniť, stačí ho zabaliť späť do kontajnerov a presťahovať na iné miesto.

Priemyselná funkčnosť a schopnosti
Silný a spoľahlivý CXT Explorer zdvihne až 6,3 tony. Jeho stabilná základňa prepravného kontajnera a pracovná plocha pod jeho konštrukciou umožňujú efektívnu prevádzku. Toto inovatívne riešenie znižuje množstvo nákladov a síl potrebných na zdvíhanie a presúvanie vašich vozidiel a zariadení. Žeriav CXT Explorer nájde uplatnenie pri práci s veľkými alebo ťažkými materiálmi, pri údržbe ťažkých strojov a zariadení, pri nakladaní, vykladaní a premiestňovaní priemyselných zariadení a pri sťahovaní priemyselných zariadení a vozidiel.

technicka tabulka

Oblasti využitia:
- Stavebníctvo
- Údržba vozidiel
- Poľnohospodárstvo
- Ťažba
- Kompresné stanice zemného plynu
- Prieskum ropy, vrty

Bezpečnosť nadovšetko
Spoločnosť Konecranes pomáha udržiavať vaše zdvíhacie zariadenie v plnej prevádzke, či už váš žeriav potrebuje jeden náhradný dielec alebo kompletnú generálnu opravu. Jej cieľom je zlepšiť bezpečnosť a produktivitu operácií zákazníkov.
Lifecycle Care je komplexný a systematický prístup k údržbe podporovaný nástrojmi a procesmi na najvyššej úrovni.

konecranes3

O spoločnosti Konecranes
Konecranes je popredná svetová skupina, ktorá slúži širokému spektru zákazníkov, medzi ktorých patria výrobné a spracovateľské odvetvia, lodenice, prístavy a terminály. Bez ohľadu na vaše potreby zdvíhania je značka Konecranes odhodlaná poskytovať vám zdvíhacie zariadenia a služby, ktoré zvyšujú hodnotu a efektivitu vášho podnikania.

TEXT/FOTO Konecranes