PWID Brady 3Portables landscapeNové prenosné tlačiarne štítkov M610, M611 a M710 od spoločnosti Brady ponúkajú rýchlosť, všestrannosť a odolnosť, aby boli schopné vykonávať ľubovoľné úlohy v oblasti označovania správne, kedykoľvek a kdekoľvek. Spoznajte najnovšie modely štítkovačov Brady!

Pre maximálnu podporu používateľov ponúkajú nové prenosné tlačiarne Brady nespočetné množstvo možností dizajnu akýchkoľvek štítkov – prostredníctvom vlastnej klávesnice, cez počítač a cez smartfón. Vytvorené dizajny je možné vytlačiť na naozaj širokú škálu materiálov, veľkostí a farieb, aby štítky zodpovedali danej identifikačnej úlohe. Všetky tri tlačiarne tiež okamžite rozpoznajú každý vložený materiál, automaticky sa nakalibrujú a zobrazia výstrahu, ak dizajn štítka vyžaduje inú veľkosť materiálu.

M610 M611 M710 App 43b

Pracujte tak, ako si to vaša práca vyžaduje
Vďaka novým radom špičkových prenosných tlačiarní Brady majú používatelia spôsob tvorby štítkov pevne vo svojich rukách. Tlačiarne disponujú vstavanými sprievodcami dizajnom štítka, ktorých možno ovládať pomocou vlastnej klávesnice dostupnej vo všetkých typoch rozloženiach klávesov. Alternatívne je možné štítky dizajnovať pomocou softvéru Brady Workstation v počítači, uložiť ich do tlačiarne, alebo ich do tlačiarne odoslať cez Wi-Fi.
Azda najlepšou vlastnosťou nových tlačiarní je to, že ich možno všetky ovládať pomocou smartfónu s nainštalovanou bezplatnou mobilnou aplikáciou Express Labels od spoločnosti Brady. Vďaka aplikácii je dizajnovanie štítkov extrémne jednoduché, praktické a rýchle pre takmer všetky štítky pomocou akéhokoľvek najnovšieho modelu smartfónu.
V závislosti od potrieb úlohy môžu používatelia používať spotrebný materiál s vopred vysekanými štítkami alebo kotúčmi s kontinuálnym návinom materiálu štítkov, ktorý stačí po vytlačení automaticky odrezať. Pre rozsiahle tlačové úlohy ponúka spoločnosť Brady aj kompatibilné veľkokapacitné kotúče, ktoré maximalizujú vysokú rýchlosť tlače týchto prenosných zariadení až do 76 mm za sekundu.

Vytvárajte prémiové štítky odkiaľkoľvek
Spoločnosť Brady ponúka tisíce možností štítkov pre tlačiarne, od všeobecných identifikačných materiálov, až po vysokošpecializované riešenia navrhnuté pre maximálnu spoľahlivosť v špecifických kontextoch. Vďaka naozaj bohatému výberu materiálov, veľkostí a farieb štítkov si používatelia vychutnajú slobodu jasne a spoľahlivo označiť takmer čokoľvek pomocou jedinej tlačiarne štítkov.
Tlačiarne M610, M611 aj M710 sú vytvorené tak, aby spoľahlivo slúžili v teréne, či na rušných pracoviskách. Sú odolné a robustné a dokážu odolať viac než len občasnému nárazu. Všetky modely ponúkajú odolnosť voči pádu z výšky 1,8 metra a odolnosť voči otrasom vojenskej triedy. Takisto obsahujú nabíjateľnú lítium-iónovú batériu, ktorá používateľom umožňuje tlačiť po celý deň, až do približne 4 500 štítkov na jedno nabitie.

PWID Brady 3Portables wide

Zážitok z označovania vyššej úrovne
Ktorákoľvek z nových prenosných tlačiarní štítkov Brady poskytne používateľovi ekosféru bezproblémovej identifikácie a prvotriedny zážitok z označovania.
Tlačiareň, softvér Brady Workstation v počítači používateľa a mobilná aplikácia Express Labels v smartfóne automaticky rozpoznávajú tisíce autentických materiálov štítkov Brady. Tlačiareň automaticky prispôsobí svoje nastavenia a softvér Brady Workstation a mobilná aplikácia Express Labels na navrhovanie štítkov okamžite zohľadnia konkrétny vložený materiál, takže používatelia môžu posunúť identifikáciu až na hranicu možností bez jedinej obavy.
Vďaka bezproblémovej komunikácii medzi materiálom štítkov, tlačiarňou štítkov a softvérom na dizajnovanie štítkov sa správny štítok vytlačí hneď na prvý raz a bez odpadu pre naozaj rýchlu identifikáciu v kancelárii či v teréne. Umožňuje tiež bezchybnú potlač na mieru šitých, plne personalizovaných štítkov v roliach, ktoré je možné predtlačiť logom alebo akýmikoľvek inými informáciami.
Modely M610, M611 a M710, ktoré sú dostupné prostredníctvom celosvetovej siete skúsených distribútorov produktov spoločnosti Brady, sú pripravené zmeniť skúsenosti firiem s označovaním v mnohých odvetviach kdekoľvek na svete.

Pozrite sa na nové štítkovače Brady v prehľadnom porovnaní!

Brady, s. r. o.
Tel: +421 902 939 406
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.brady.sk