PCB Auto ID AMPERZaujímate sa o spôsob, ako prekonať nedostatok ľudských zdrojov, znížiť náklady na manuálnu prácu a pritom zaistiť 100% sledovateľnosť svojich výrobkov či komponentov? Tak potom je najvyšší čas na automatizáciu označovania!

Vďaka spoločnosti Brady sa automatizované systémy štítkovania stávajú naozaj dostupným riešením pre každého výrobcu, ktorému záleží na neustálom zdokonaľovaní svojich výrobným procesov. Umožnia vám nielen splniť požiadavky na sledovateľnosť ale zároveň ochránia ziskovosť.

Pozrite si krátke video a získajte prehľad o výhodách automatizovaného značenia

Vedeli ste, že každý komponent, ktorý vyrobíte, sa môže stať generátorom údajov pre váš MES? Riešenie pre automatickú tlač a aplikáciu od Brady predstavuje šikovný spôsob, ako zabezpečiť, aby bola každá vyrobená súčiastka, ako napríklad DPS, prepojená s vašou Smart Factory. Plne automatizované riešenie označovania umožní sledovateľnosť a analýzu výrobných údajov bez ľudského zásahu.

Pozrite si prehľadnú infografiku >>

Brady môže ponúknuť niekoľko druhov riešení automatizácie v závislosti od potrieb zákazníka. Ich súčasťou sú štítky priemyselnej kvality, softvér na automatizovanú tlač štítkov a automatizované systémy tlače a aplikácie.

 Automated PCB Labelling Brochure Europe English COVERK dispozícii sú tlačovo-aplikačné zariadenia na automatizované označovanie dosiek plošných spojov, ktoré konzistentne tlačia a nanášajú aj miniatúrne polyimidové štítky, ktoré dokážu odolať celému procesu výroby DPS. Alebo si môžete vybrať pokročilé in-line špičkové automatizované systémy, ktoré automaticky vytlačia a umiestnia spoľahlivý štítok na komponent za 3 sekundy.

Chcete vedieť viac? Potom si určite prelistujte prehľadnú brožúrku pre automatizáciu označovania DPS v angličtine. K dispozícii na voľné stiahnutie je tu >>

Vždy je skvelé stretnúť sa s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi vo výrobnom priemysle a podeliť sa o nápady, výzvy a vízie. Kontaktujte nás a radi si dohodneme stretnutie aj s predvedením systému priamo vo Vašich priestoroch.

Využite príležitosť a navštívte náš stánok P-5.21 na výstave AMPER 2023 v Brne!

Zoznámte sa na vlastné oči s najnovšími inovatívnymi technológiami pre budúce výzvy v oblasti identifikácie produktov. Tešíme sa na vás!
Nemôžete prísť na AMPER, alebo chcete vidieť riešenia Brady v praxi hneď teraz?

Otvorte internetové dvere do našej virtuálnej reality a objavujte riešenia spoločnosti Brady v digitálnom svete. Navštívte náš virtuálny showroom, vyberte si váš priemyselný sektor a zoznámte sa s identifikačnými aplikáciami priamo v prostredí, ktoré dôverne poznáte.

Vyplňte krátky formulár a radi sa s Vami spojíme >>

Text/Foto:
BRADY, s. r. o.
Na pántoch 18, 831 06 Bratislava
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Tel: +421 902 939 406
www.brady.sk