LOTO Safety Personal 650x470Predchádzajte nehodám súvisiacim s pohybujúcimi sa časťami strojov alebo s akýmkoľvek druhom energie ich jednoduchým odstavením od prívodu energie počas údržby. Výrobcovia na celom svete používajú riešenia spoločnosti Brady na optimalizáciu svojich existujúcich riešení a implementáciu kompletných programov pre Lockout/Tagout, ktoré maximalizujú bezpečnosť na pracovisku a ochranu zamestnancov. A prečo práve Brady?

Sedem dôvodov, prečo si firmy po celom svete vyberajú spoločnosť Brady ako partnera pri implementácii alebo zlepšovaní systému Lockout/Tagout:
• Najlepšie postupy blokovania vo svojej triede:
- tlačí vás čas pri tvorbe vlastných bezpečných procedúr pre Lockout/Tagout? Obráťte sa na bezpečnostného špecialistu spoločnosti Brady, ktorý identifikuje všetky miesta izolácie energie strojov, navrhne špičkové riešenie pre Lockout/Tagout pre každý stroj doplnené fotografiami a založené na osvedčených postupoch z celého sveta a predloží vám ho na schválenie.
• Optimálne riadenie procedúr:
- proces spravovania, tvorby, aktualizácie, kontroly, škálovania a vizuálnej komunikácie o procedúrach pre Lockout môže byť otázkou niekoľkých kliknutí.
• Blokujte prístup k ľubovoľnému ovládaču energie:
- dočasne zablokujte prístup k ventilom, tlačidlám, poistkám a všetkým miestam izolácie energií s naším kompletným sortimentom špecializovaných zariadení na Lockout/Tagout.
• Najlepšie bezpečnostné zámky na svete:
- účinne zabezpečte zariadenie v izolovanom stave počas údržby s našimi jedinečnými zámkami SafeKey, ktoré poskytujú o 700 % viac možností kombinácie kľúčov a zámkov pre prepracované programy pre Lockout pripravené na budúcnosť.
• Spoľahlivo označte každý bod blokovania:
- jednoducho informujte o prebiehajúcich údržbových zásahoch so spoľahlivými visačkami pre Lockout/Tagout, ktoré vám vieme dodať, alebo si ich môžete hravo vytvoriť sami vo vlastnej réžii pomocou našich tlačiarní bezpečnostných štítkov.
• Praktické blokovania:
- so širokou škálou nášho šikovného príslušenstva bude vaše riešenie pre Lockout/Tagout ešte praktickejšie a efektívnejšie.
• Jednoduchá distribúcia nástrojov na Lockout:
- zvýraznite správne riešenia pre konkrétne blokovania a podporte vrátenie nástrojov na svoje miesto s našimi na mieru vytvorenými tabuľami s obrysmi nástrojov.

Spoznajte kompletné riešenie pre Lockout/Tagout od Brady >>

LoToGuideBookCover CZ

Umožnite bezpečnejšie zásahy do strojov
Inšpirujte sa našou bezplatnou príručkou o najlepších praktikách implementácie systému Lockout/Tagout. Keď je systém správne nastavený, dokáže počas výkonu servisných zásahov zamedziť ohrozeniam z pohyblivých častí stroja alebo predčasného spustenia energie.
Táto príručka vám môže poslúžiť ako návod na zavádzanie systému Lockout/Tagout do vašej prevádzky, alebo ak už takýto systém máte, pomôže vám ho vylepšiť vďaka dlhoročným a celosvetovým skúsenostiam v oblasti Lockout/Tagout firmy Brady.

Stiahnite si zadarmo sprievodcu systémom Lockout/Tagout >>

Samozrejme, ak máte akékoľvek otázky, spojte sa so špecialistami spoločnosti Brady na Slovensku, ktorí vám pomôžu nájsť vhodné riešenie.

Brady, s. r. o.
T: +421 902 939 406
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.brady.sk