M211 app 111621 JS022 lowresNová tlačiareň štítkov M211 od spoločnosti Brady Corporation je ľahké, odolné a prenosné zariadenie, ktoré umožňuje tlačiť štítky vopred vyseknutých tvarov, aj tie v kontinuálnych návinoch, určené na značenie káblov a komponentov. Umožňuje vytvárať aj zložité štítky, ktoré je možné dizajnovať, tlačiť aj zobrazovať ich náhľad priamo v telefóne. Spoznajte revolučný štítkovač Brady M211!

Označujte pomocou smartfónu

Novú tlačiareň štítkov M211 je možné jednoducho uchytiť na akýkoľvek opasok. Bez problémov sa pripojí k smartfónom cez Bluetooth a je ovládaná pomocou aplikácie Express Labels od spoločnosti Brady. Táto aplikácia umožňuje rýchlo navrhovať, zobrazovať náhľad a tlačiť štítky, ako aj integrovať údaje z tabuľkových hárkov. Žiadna iná telefónom ovládaná tlačiareň v súčasnosti nedosahuje také možnosti dizajnovania štítkov, ako tlačiareň M211. Návrhy je navyše možné ukladať a zdieľať medzi kolegami, či už v teréne, alebo v kancelárii.

Pozrite si revolučnú tlačiareň M211 v krátkom videu >>

Testované, kvalitné štítky

Úplne výnimočné na tlačiarni M211 je to, že ako prenosná tlačiareň štítkov základnej triedy dokáže tlačiť kontinuálne štítky aj štítky vopred vysekaných tvarov. Spoločnosť Brady ponúka používateľom tlačiarne M211 na výber viac než 90 rôznych kaziet so štítkami. Zahŕňajú štítky na všeobecné aj osobitné použitie navrhnuté pre spoľahlivosť v špecifických aplikáciách. Spoločnosť Brady má k dispozícii technické listy s výsledkami testovania štítkov, v ktorých sa hodnotila priľnavosť na rôzne druhy rovných aj zakrivených povrchov a odolnosť potlače voči vlhkosti, oderu, teplu, chladu, poveternostným podmienkam a ďalším vplyvom.

M211 AM BT lowres

Húževnatosť a jednoduchá obsluha

Nová tlačiareň štítkov M211 dokáže vytlačiť až 300 štítkov na jedno nabitie batérie. Napriek tomu váži len 0,5 kg, a aj vďaka kompaktnému dizajnu sa výnimočne ľahko nosí. Zároveň je však tlačiareň M211 odolným zariadením. Testy preukázali, že táto drobná tlačiareň odolá pádu z výšky 1,8 m, tlaku predmetu s hmotnosťou 110 kg a otrasom podľa vojenskej normy. Okrem schopnosti zvládnuť úlohy na takmer každom pracovisku obsahuje tlačiareň M211 kazety so štítkami so systémom drop-lock-print navrhnuté na rýchlu výmenu spotrebného materiálu „za chodu“.

Viac o tlačiarni štítkov M211 >>

M211 app 111621 JS060 lowres

Otvorte novú dimenziu v označovaní s aplikáciou Express Labels

Prečo nevyužiť smartfón aj na tvorbu značenia? S mobilnou aplikáciou Express Labels rýchlo zistíte, aký dokáže byť softvér jednoduchý a intuitívny. Technológia dotykovej obrazovky založená na gestách optimalizuje a zrýchľuje tvorbu štítkov a vďaka nej je responzívnejšia pri zmene veľkosti a úprave objektov. Natívna klávesnica navyše umožňuje prirodzené písanie a rýchlu prácu. A navyše je vždy poruke tam, kde ju potrebujete, či ste na pracovisku alebo v teréne.

Preskúmajte ďalšie možnosti aplikácie Express Labels >>

Brady Corporation
Brady, s. r. o.
Tel: +421 902 939 406
www.brady.sk