BradyPrinter I5300 LRS tlačiarňou štítkov BradyPrinter i5300 nastavíte, vymeníte materiál a tlačíte rýchlejšie, než si dokážete predstaviť. Toto intuitívne a presné zariadenie sa automaticky kalibruje a tlačí čiarové kódy a drobné typy písma na štítky už od veľkosti 5,08 mm. Vďaka jednoliatej konštrukcii kovového rámu dokáže zvládať tlač veľkého objemu a širokej škály identifikačných štítkov: pre značenie elektroniky a produktov, vodičov a panelov, laboratórnych vzoriek, ako aj bezpečnostné značky a značenie prevádzkových priestorov.

Pozrite si BradyPrinter i5300 v krátkom videu >>

Hlavné výhody:
• Žiaden odpad: tlačí už na prvý štítok pre maximálne využitie materiálu (a zníženie nákladov)
• Rýchle nastavenie: výmena materiálu za 20 sekúnd bez kalibrácie a úprav snímačov a nastavení tlače
• Presná tlač: modely s rozlíšením 300 alebo 600 dpi umožňujú zarovnať a tlačiť na štítky už od 5,08 mm
• Úspora času: tlačí rýchlo a pozastavuje, obnovuje a ukladá úlohy v zozname chránenom proti zapisovaniu
• Tlač tisícok typov štítkov: možnosti pre štandardné aj na mieru prispôsobené diely

Spoznajte novú tlačiareň štítkov BradyPrinter i5300 >>

BradyPrinter i5300 user LR

Jednoduchá – zvnútra aj zvonku
Práca s tlačiarňou štítkov BradyPrinter i5300 je jednoduchá. Nastavenie a vloženie materiálu trvá len pár sekúnd, vďaka čomu je proces od zapnutia po spustenie tlače rýchlejší a jednoduchší. Dôvodom je, že je navrhnutá pre efektivitu – žiadne nastavenie, žiadne úpravy a žiaden odpad. Žiadne. Využívajte funkcie na úsporu času ako tlačový front alebo funkcia prerušenia. Navyše získajte presnú tlač na 75 typov materiálu a viac než 1 300 dielov vrátane dielov na mieru. Vďaka tomu môžete dosiahnuť svoje ciele v oblasti veľkoobjemovej tlače na širokú škálu materiálov.

Pozrite si podrobnosti produktu v online letáku >>

BradyPrinter I5300 LR

BradyPrinter i5300 na vlastné oči
Zažite naživo, ako tlačiareň funguje vďaka praktickej ukážke priamo vo vašich priestoroch, alebo sledujte, ako funguje tlačiareň prostredníctvom živého prenosu cez internet. Preberte si s naším špecialistom, ako vás môže tlačiareň vo vašom konkrétnom kontexte podporovať a poraďte sa s ním ohľadne výberu vhodného tlačového materiálu.

Vyžiadajte si jej bezplatné predvedenie >>

TEXT/FOTO BRADY s.r.o.; www.brady.sk