A6200 app v01 lowresAk stále používate tradičnú manuálnu technológiu označovania káblov, je najvyšší čas to zmeniť. Staré procesy vás spomaľujú, nutnosť prepracovávania chybných dielov vytvára úzke miesta a chyby dokážu procesy úplne zastaviť. Automatizujte identifikáciu káblov a prispejte k hladkej prevádzke.

Spoločnosť Brady ponúka ucelenú rodinu zariadení na tlač a aplikáciu štítkov na káble, ktoré plne nahradia manuálne štítkovanie.

Novinka: Wraptor A6200 kompaktné zariadenie na tlač a aplikáciu ovinovacieho káblového štítku za atraktívnu cenu
Zvýšte flexibilitu a rýchlosť v procese označovania káblov so zariadením Wraptor A6200 Wrap Printer Applicator. Je to ľahký a kompaktný aplikátor, ktorý vám umožní výrazne zvýšiť efektivitu.

Pri bunkovej výrobe a procesne založenej montáži je flexibilita pracovnej stanice kľúčová pre zlepšovanie pracovných postupov. Ponúkame príležitosť na dosiahnutie viditeľného pokroku. Spoznajte aplikátor Wraptor A6200, zariadenie vyvinuté na zvýšenie efektivity:
- zmestí sa do obmedzených priestorov
- dá sa jednoducho prenášať
- na tlač a ovinutie štítku mu stačí len 7 sekúnd

Vďaka týmto parametrom predstavuje aplikátor Wraptor A6200 automatizované riešenie na úsporu práce s vynikajúcim pomerom cena/výkon.

Pozrite si krátke video s aplikátorom A6200 v akcii >>

Zoznámte sa s riešeniami pre identifikáciu káblov a sietí od spoločnosti Brady.

BRADY Corporation
www.brady.sk
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.