LOTO Printface logo 960x640Vnímajte konkrétneho človeka, nie visací zámok. Spoločnosť Brady predstavuje službu PrintFace pre SafeKey: skutočne osobný visací zámok ako doteraz žiadny iný. Založené na zásade jedna osoba, jeden zámok, jeden kľúč pre maximálnu bezpečnosť systému Lockout/Tagout!


Visací zámok SafeKey je často poslednou prekážkou medzi predčasným obnovením prívodu energie do stroja a nehodou pri údržbe s vplyvom na osobný a profesijný život. Teraz môžete na visacie zámky SafeKey vytlačiť fotografiu tváre, vďaka čomu budú všetci vedieť, že pri neoprávnenej manipulácii so zámkom dochádza k ohrozeniu ľudí.

Skutočne osobné visacie zámky
Fotografia tváre na visacom zámku systému Lockout/Tagout jasne komunikuje, koho chráni. PrintFace pomôže zabrániť narušeniu pokusom o prekonanie zámku a zdôrazní skutočnosť, že bezpečnosť je vysoko osobná vec. Visacie zámky v systéme Lockout/Tagout by mala odstraňovať iba osoba, ktorá je na zámku vyobrazená. V prípade potreby môžu zakročiť vedúci pracovníci alebo manažér BOZP, samozrejme pri dodržaní bezpečnostných postupov. Okrem fotografie sú k dispozícii aj ďalšie možnosti personalizácie, ako pridanie loga spoločnosti, výrobného čísla, textov a pod.

LOTO PrintFace app05 lowres

Vysoko spoľahlivá tlač
Fotografie sa dajú tlačiť farebne vo vysokom rozlíšení priamo na nylonové visacie zámky Brady SafeKey pre systém Lockout/Tagout. Potlač je odolná voči oderu, chemickým látkam a UV žiareniu, a to pri vonkajšom aj vnútornom používaní. Na dosiahnutie ešte vyššej spoľahlivosti je k dispozícii aj gravírovanie, samozrejme na úkor farieb a zložitých tvarov. Tretím štandardným prístupom k personalizácii visacích zámkov je umiestnenie samolepiacej etikety dodávanej s akýmkoľvek visacím zámkom Brady s napísaním alebo vytlačením požadovaných informácií.

LOTO PrintFace app13 lowres

Dosiahnite tú najvyššiu bezpečnosť systému Lockout/Tagout
Visacie zámky SafeKey systému Lockout spoločnosti Brady ponúkajú o 700 % viac kombinácií zámku a kľúča oproti štandardným bezpečnostným visacím zámkom. Inovatívny mechanizmus zámku umožňuje viac ako 100 000 kombinácií, ktoré dokážu optimálne podporovať aj zložité hierarchie kľúčov, vrátane niekoľkých hlavných (MasterKey) a generálnych kľúčov (GrandMasterKey). Registrované čísla kľúčov sú zárukou, že v jednej spoločnosti žiadne dva kľúče neotvoria rovnaký zámok.

Pozrite sa na všetky možnosti personalizácie visacích zámkov SafeKey od spoločnosti Brady >>

TEXT/FOTO Brady, s. r. o.
www.brady.sk