ATS600Divízia Manufacturing Intelligence spoločnosti Hexagon, popredný svetový výrobca a dodávateľ 3D meracích technológií, vás pozýva na webinár o bezdotykovej inšpekcii veľkoobjemových dielov.


Prvý laser tracker s funkciou piameho skenovania, Leica Absolute Tracker ATS600, v kombinácii so zachovanou funkciou tradičného merania reflektorom, umožňuje aplikovať nový prístup merania veľkoobjemových dielov.

Súčasťou webinára bude ukážka systému v exteriéri a následne predstavenie jeho funkcií, ktoré vytvárajú celkom novú úroveň efektivity a používateľského komfortu v priebehu merania.

Bezprostredne v závere vysielania odpovieme na vaše otázky, ktoré budete môcť položiť aj v priebehu vysielania.

SK Digital banner 450x119 v006

Pre koho je webinár určený?
Webinár je určený všetkým, ktorí riešia rozmerovú kontrolu veľkoobjemových aplikácií.

Prečo by ste sa mali zúčastniť?
Dozviete sa množstvo cenných informácií, ako procesy merania veľkoobjemových dielov efektívne vylepšiť a ako dosiahnuť tie najlepšie výsledky merania. V podobe Leica Absolute Trackeru ATS600 uvidíte novú a bezkonkurenčnú technológiu, ako to dosiahnuť.

Webinár bude prebiehať v stredu 24. marca 2021 od 14 hodiny.
Dĺžka: 45 minút.
Webinár je zdarma.

Neváhajte a registrujte sa ešte dnes.
Registrovať sa môžete TU.

O divízii
Divízia Manufacturing Intelligence spoločnosti Hexagon je popredným svetovým výrobcom a dodávateľom 3D meracích zariadení a riešení pre spracovanie nameraných dát. Poskytuje priemyselné meracie systémy pre všetky oblasti a spoločnosti, v ktorých je potrebné meranie rozmerov a tvarov výrobkov a v ktorých sa zároveň s nameranými dátami ďalej pracuje. Naše riešenia nachádzajú uplatnenie v celej rade oblastí: automobilový a letecký priemysel, dopravná a poľnohospodárska technika, energetika, elektronika, medicínske technológie, ťažký priemysel, obrábanie a mnoho ďalších. Súčasťou portfólia je i kompletná ponuka sond a ich príslušenstva pre meranie v obrábacích strojoch.

Viac informácií na hexagonmi.com

TEXT/FOTO Jana Tvarohová