Dovoľujeme si Vás pozvať na návštevu svetového veľtrhu:

obr1drinktec 2013

Svetový veľtrh nápojovej techniky a technológií Liquid-Food

Výstavisko Mníchov, 16.-20. september 2013

 

 

Dôvody pre Vašu návštevu:

Veľtrhu sa pravidelne zúčastňuje okolo 1.500 firiem zo 75 krajín na výstavnej ploche 120.000 m2, očakáva sa návšteva 60.000 obchodníkov zo 170 krajín sveta!

• Veľtrh drinktec je celosvetovo najväčším stretnutím zástupcov z oblasti priemyslu zaoberajúceho sa technikou pre nápojový priemysel, tekutou stravou a nápojmi. Veľtrh predstaví komplexné techno­logické procesy: od výroby cez plnenie a balenie až po predaj nápojov a tekutej stravy - suroviny, prísady do nápojov, vrátane logistických riešení.

• Veľtrh drinktec rozširuje svoju ponuku v oblasti tekutej stravy predovšetkým o mlieko a tekuté mliečne výrobky, čo sa odráža nakoniec i v štruktúre vystavovateľov veľtrhu.

• Témy procesnej techniky presahujúce jednotlivé výrobné odbory, procesná automatizácia, riadenie, riadiace techniky a IT uvidíte na veľtrhu na živo a vo veľkom rozsahu.

• Zaostrené na nealkoholické nápoje - veľtrh drinktec 2013 ukáže vhodné technologické riešenia pre balené vody, šťavy a nealkoholické nápoje, stredobodom záujmu veľtrhu bude samozrejme i pivo.

• Upozornenie: v roku 2013 sa nekoná veľtrh Brau Norimberg. Súbežne s veľtrhom drinktec sa koná od 18. do 20. septembra veľtrh oils+fats, celosvetovo ojedinelý odborný veľtrh zaoberajúci sa technológiou a obchodom s olejmi a tukmi.

Aktuálny prehľad konferencií a zoznam vystavovateľov nájdete na www.drinktec.de

Otváracia doba: denne od 9.00 do 18.00, v piatok do 17.00.

 

Využite dotovaný zájazd na veľtrh s odchodom z Bratislavy!

Bližšie informácie k veľtrhu, zľavnené vstupenky za Kč, individuálne ubytovanie, zájazdy

EXPO-Consult+Service, spol. s r.o.

Příkop 4, 604 45. Brno, tel. +420 545 176 158, fax: +420 545 176 159 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., www.expocs.cz

Veríme, že sa rozhodnete k návšteve tohto prestížneho veľtrhu.

Zaistíme Vám kompletný návštevnícky servis.

 

Objednávka vstupeniek, ubytovania a dotovaného zájazdu - TU!