Stop Covid Brady 300x200Spoločnosť Brady detailne monitoruje vývoj a dopady šírenia nákazy novým koronavírusom. Sme odhodlaní a pripravení pomôcť s akýmikoľvek požiadavkami na riešenia, ktoré vám môžu pomôcť ochrániť zamestnancov, obchodných partnerov a zákazníkov a označiť prevádzky s vhodným bezpečnostným a podlahovým značením.

 

Pripravili sme brožúrku COVID-19, ktorá obsahuje kolekciu precízne vybratých identifikačných a bezpečnostných riešení pre boj so šírením nákazy.

Covid brochure ENNaše riešenia:
Bezpečnostné a podlahové značenie

Pri voľbe bezpečnostných tabuliek je potrebné brať do úvahy okrem obsahovej stránky aj odolnosť materiálu, z ktorého sú bezpečnostné tabuľky vyrobené.
Nástroje na prevenciu a odstraňovanie rozliatí

Ponúkame širokú škálu nástrojov na prevenciu a odstraňovanie rozliatí kvapalín pre rozliatia na pevnom povrchu, ktoré je možné nasadiť následne aj preventívne na absorbovanie kvapalín a zabránenie ich šíreniu.
Zariadenia pre tlač značenia vo vlastnej réžii

Schopnosť vytvoriť si značenie a štítky priamo na mieste vám umožní okamžite reagovať na akúkoľvek požiadavku na identifikáciu, či komunikáciu, pričom úplne eliminuje čas potrebný na dodanie hotového značenia.

Pozrite si našu ponuku a prelistujte PDF brožúru.

TEXT/FOTO Brady, s. r. o.