obr1Retrofit a modernizácia predstavujú jednoduché a rýchle riešenie obnovy súradnicových meracích systémov. Zaistí tak zvýšenie ich výkonu a predĺži životnosť. Pozývame vás na webinár, ktorý budeme vysielať v utorok 17. marca od 14:00, a v ktorom vám tieto procesy popíšeme a ukážeme na strojoch Mercury FX, Mistral a na stroji iného výrobcu.

 

Zoznámime vás s upgradmi na novú multisenzorovú technológiu, s konfiguráciou senzoriky, revitalizáciou mechanických častí a retrofitom riadiacich jednotiek. Neoddeliteľnou súčasťou je aj upgrade na najnovšiu verziu software tak, aby bola udržiavaná jeho aktuálnosť.

V priebehu webinára sa dozviete všetko podstatné.
Neváhajte a zaregistrujte sa ešte dnes.

Registrovať sa môžete TU.

 ***********************************************************************************************

Divízia Manufacturing Intelligence spoločnosti Hexagon je popredným svetovým výrobcom a dodávateľom 3D meracích zariadení. Poskytuje priemyselné meracie systémy pre všetky oblasti a spoločnosti, v ktorých je potrebné meranie rozmerov, a v ktorých sa zároveň s nameranými dátami ďalej pracuje. Oblastí, v ktorých sa uplatňuje, je celý rad: automobilový a letecký priemysel, energetika, elektronika, medicínske technológie, ťažký priemysel, obrábanie a mnoho ďalších.

Viac informácií na hexagonmi.com

TEXT/FOTO Jana Tvarohová