obr1S profesionálnymi štítkami a tlačiarňami od spoločnosti BRADY môžete jednoducho a rýchlo spĺňať akékoľvek zákaznícke požiadavky na identifikáciu a zaistiť okamžitý prehľad aj o najzložitejších paneloch.

 

Výnimočná spoľahlivosť
Ponúkame spoľahlivé štítky priemyselnej triedy, ktoré spĺňajú akékoľvek zákaznícke požiadavky na identifikáciu panelov. Naše vlastné výskumno-vývojové tímy dizajnujú štítky tak, aby zostávali čitateľné a neodliepali sa ani pri vystavení pôsobeniu rôznych podmienok, vrátane ultrafialového žiarenia, vlhkosti, vode, plynu atď. Súčasťou ponuky sú aj štítky, ktoré spĺňajú požiadavky lodiarskeho, leteckého a obranného priemyslu. Podrobnejšie informácie o výsledkoch testovania štítkov nájdete v technických dátových listoch.

Okamžitý prehľad
Viac než 5 000 elegantných štítkov umožňuje producentom elektrických prepojovacích panelov zaistiť okamžitý prehľad aj o najzložitejších zapojeniach na paneloch. Vďaka ostrej tlači, širokej škále farieb a veľkostí, ako aj možnostiam štítkov s nízkym alebo vyšším profilom, pomáhajú štítky Brady označiť akékoľvek bezpečnostné riziká, káble alebo komponenty elektrických panelov. Medzi komponenty patria ovládače, V/V moduly, napájacie zdroje, ističe, svorkovnice a rozvodné bloky, relé moduly, štartéry, konektory na veľké zaťaženie atď.

Rýchle a jednoduché
Štítky na elektrické panely je možné rýchlo potlačiť priamo na mieste, stačí si vybrať zo širokej škály tlačiarní štítkov od spoločnosti Brady. Stačí vám niekoľko roliek s rôznymi materiálmi štítkov a vhodná tlačiareň a získate prístup k širokej škále značenia na elektrické panely v zmysle vašich požiadaviek. Väčšina štítkov je k dispozícii na potlač na stolných aj prenosných tlačových systémoch, čím je zaručená dodatočná flexibilita ich použitia. Aplikácie softvérovej platformy Brady Workstation vám umožnia jednoducho navrhovať, serializovať a tlačiť štítky podľa vašich potrieb.

Stiahnite si sprievodcu značením káblov!

TEXT/FOTO BRADY, s. r. o.
www.brady.sk