bystronic brnoSpoločnosť Bystronic Czech Republic, s. r. o., sa začiatkom júna presťahovala do nových priestorov v Brne a od októbra tohto roka je pre zákazníkov k dispozícii aj Democentrum.

 

Prečo Bystronic Czech Republic zmenil sídlo?
Naši zákazníci očakávajú profesionálny prístup a partnerstvo priamo v ich regióne. Chcú vidieť stroje a riešenia nielen virtuálne, ale chcú sa ich fyzicky dotknúť a testovať ich. Brno má viac ako storočnú tradíciu strojárskej výroby a vývoja a teda voľba umiestnenia nových priestorov je podľa nás veľmi dobrá.

Čo Democentrum ponúka?
Novým Democentrom Bystronic investoval do regiónu strednej Európy, čím ponúka dodatočný servis pre zákazníkov. Máme inštalovaný fiber laser s automatizáciou, ochraňovanie lisy s robotickou ochraňovanou bunkou a generátor dusíka ako doplnkový produkt. Veríme, že táto skladba strojov a riešení bude pre zákazníkov zaujímavá.
Výsledkom je možnosť privítať našich zákazníkov nielen z Českej republiky a Slovenska, ale vzhľadom na geografickú polohu regiónu aj z Poľska, Rakúska a Maďarska. Vzniká tak nadnárodné regionálne centrum, samozrejme, s prioritným zameraním na zákazníkov v Českej republike.

Zákazník – stredobod nášho záujmu
Všetci, ktorí nás navštívia, pocítia nesporný prínos pre svoje podnikanie a rozvoj. Nielen praktickou ukážkou strojov a riešení, ale aj softvérovými riešeniami. V spojitosti s moderným tréningovým centrom a profesionálnym tímom Bystronic Czech Republic umožnia našim zákazníkom byť lídrami vo svojom podnikaní.

bystronic priestory

Viac informácií: www.bystronic.cz

TEXT/FOTO Peter Knap