titVydavateľstvo Media/ST, vydavateľ mesačníka Strojárstvo/Strojírenství prichádza s ďalším, v poradí siedmym dielom monotematickej publikácie TOP TRENDY v obrábaní.

Samostatne predajná publikácia TOP TRENDY v obrábaní nadväzuje na doterajšie úspešné vydania podobného zamerania. Záujem o publikácie tohto druhu v odbornej verejnosti pretrváva dodnes. Z prieskumu trhu, rozhovorov so strojárskymi manažérmi a s ďalšou odbornou verejnosťou môžeme záväzne konštatovať, že publikácie zamerané na sumarizáciu určitej strojárskej brandže sú vyhľadávanou pomôckou nielen pre výrobných manažérov, ale aj vynikajúcou štúdijnou pomôckou pre študentov stredných a vysokých škôl.

TOP TRENDY v obrábaní – s poradovým číslom VII sa sústreďuje na súhrnné prezentovanie aktuálnej ponuky náradia a nástrojov pre všetky technológie trieskového obrábania.

 

Obsah:

-          Náradie

-          Nástroje

-          Softvérová podpora

-          Príslušenstvo

 

Viac informácií o publikácii vám poskytne na e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

 

TTO_3d-5