patince1Wellness Hotel Patince**** je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu. Ponúkame vám nielen odborníkmi zostavené pobyty a služby, ale aj osobitný prístup ku každému klientovi podľa individuálnych želaní.

Hotel sa môže pochváliť nielen najväčším krytým zážitkovým bazénovým svetom s termálnou vodou, bohatou ponukou saunového sveta, spa procedúr a masáží, ale aj modernou konferenčnou miestnosťou s najmodernejšou technikou. Celková kapacita najväčšej konferenčnej miestnosti je 250 osôb. Ochotne vám poradíme pri organizovaní rôznych druhov akcií od školení, workshopov, kongresov, seminárov, obchodných stretnutí až po firemné podujatia, ako napríklad teambuilding či firemný večierok.

patince2Na výber máte štyri konferenčné miestnosti rôznych kapacít. Hotel ponúka nielen bohatý indoorový program a wellness, ale aj outdoorové aktivity; napríklad plavbu výletnou loďou s cigánskou kapelou a ochutnávkou vína, cykloturistiku, tenis, petanque, fly board na hotelovom jazere a ďalšie. Organizovať u nás môžete semináre, školenia, teambuildingy, family day, vianočné večierky. Tento rok sme pripravili novinku v našom bazénovom svete – nový pool bar.

patince3Hotel sa nachádza v najjužnejšej obci Slovenska, v blízkosti Dunaja, asi 15 km východne od Komárna. Obec sa pýši najväčším počtom slnečných dní. Pre hotelových hostí sú pripravené komfortné dvojlôžkové izby, ale aj rodinné izby a apartmány. Kapacita hotela je 250 lôžok. Pre milovníkov sáun je pripravených päť druhov: fínska, švédska, parná, bylinková aromatická sauna alebo infrasauna. Hotel disponuje bohatými doplnkovými službami, relaxačnými a kozmetickými procedúrami, zábalmi, kúpeľmi a spa ošetrením.

patince4Bazénový svet ponúka najväčší vnútorný zážitkový bazén s termálnou vodou na Slovensku. Miestny termálny prameň Hévíz s teplotou 27°C, ktorý vyviera z hĺbky 200 metrov, patrí k reťazcu pridunajských prameňov. Teplota vody v bazénovom svete sa pohybuje v rozmedzí 30 – 36°C. Vo vnútornom bazénovom svete nájdete relaxačný zážitkový bazén s množstvom vodných atrakcií, detský bazén s toboganom, vírivku a sedací bazén. V lete majú hostia k dispozícii až 10 bazénov s termálnou vodou a štyri tobogany. Zároveň si môžu užiť prístav Marina Patince, ktorý sa nachádza v krásnej prírodnej scenérii. Prístav poskytuje kotvisko pre osobnú loď Wellness 1, s ktorou sa podnikajú vyhliadkové plavby spojené s ochutnávkou vín a destilátov.
Všetky informácie sa dozviete na www.kongresypatince.sk
Už teraz sa tešíme na vašu návštevu.

text/foto Martin Slivka