Klopové krabice s automatickým dnom VariaPerfektne hodiaca sa veľkosť obalu pri preprave a skladovaní ušetrí nielen priestor, ale hlavne peniaze! Pokiaľ je krabica navyše vybavená automatickým dnom a samolepiacim prúžkom, šetrí aj váš čas, čo s blížiacou sa sezónou určite oceníte!

Klopové krabice Varia standard s automatickým dnom
Dno krabice zložíte jednoducho zatlačením na hrany krabice a špeciálny systém zaistí, že sa vám počas prepravy krabica neotvorí. Vďaka priečnym drážkam na krabici, ktoré sú od seba vzdialené po 10 mm, si sami zvolíte výšku krabice, ktorú práve potrebujete. Výšku môžete pomocou rezacieho noža nastaviť už od 100 mm až do 250 mm. Minimálne voľný priestor v krabici znamená tiež minimum výplňového materiálu!
Vo videu sa sami môžete ľahko presvedčiť, koľko času vám automatické dno ušetrí.

Klopové krabice s automatickým dnom a samolepiacim prúžkomKrabice s automatickým dnom a samolepiacim prúžkom
Lepiacu pásku už nebudete pri balení potrebovať, pokiaľ sa rozhodnete pre krabicu, ktorá disponuje automatickým dnom a zároveň má horný klop vybavený samolepiacim prúžkom. Ten sa vám postará o kvalitné a hlavne rýchle uzavretie krabice. Jednoduché otvorenie balíku zabezpečuje perforačný prúžok, ktorý umožňuje bezproblémové a hlavne bezpečné otvorenie bez toho aby hrozilo porezanie. Trojvrstvová vlnitá lepenka a spevnené dno zaručuje bezpečnosť počas prepravy!
Všetky obaly a veľa ďalšieho nájdete na www.rajapack.sk

TEXT/FOTO Rajapack