WarehouseNapriek tomu, že si s veľkými ťažkosťami kúpime alebo postavíme vysnívaný domov, nedostatočný životný priestor nás tlačí k odvážnym rozhodnutiam. Výsledným efektom je potom nielen finančne, ale aj časovo náročná demolácia priečok alebo prestavba. Za všetko pritom môže množstvo vecí, ktoré k svojmu životu nevyhnutne potrebujeme. Ako túto situáciu vyriešiť, ak aj napriek veľa doplnkom chceme mať krásne uprataný byt?


Jedna možnosť by tu bola. Majster Regál vám ponúka špeciálne úložné systémy, ktoré vyriešia všetky problémy.

Najkvalitnejšie regály nielen do špajze
Sánky, skateboard, zakonzervované potraviny, vysávač, žehliaca doska, dáždniky, zásoby zeleniny a obilnín, stavebné náradie, kuchynské spotrebiče, chemikálie pre domácnosť, mimosezónne oblečenie a obuv - to všetko je nutné umiestniť do jedného priestoru. Priestoru, ktorý je nám vždy po ruke a pritom mimo dosah zvedavých očí. Ako tento zámer docieliť? Veľmi jednoducho.
Dôležité je, že máte priestor, do ktorého sa vždy a pohodlne dajú umiestniť najkvalitnejšie regály do špajze. Rozsah použitia týchto kovových regálov tvoria aj rôzne technické miestnosti, pivnica, balkón alebo dielna. V obytných miestnostiach sú však najvhodnejšie do komory, pretože sú veľmi spoľahlivé, praktické a disponujú dlhou životnosťou.

INDUSTRY

Pevné policové regály od Majster Regál
Cenných centimetrov štvorcových je v našich špajzách žalostne málo, preto sa mnohí majitelia bytov aj domov snažia využiť plochu tejto miestnosti na maximum. Pomocou jednoduchej konštrukcie kovových regálov je to veľmi ľahké, o čom vás bezskrutková konštrukcia s HDF policou určite presvedčí.
Netreba tiež zabúdať, že pevné policové regály od Majster Regál majú dostatočne veľkú nosnosť, vďaka čomu môžu byť potom použité nielen na uloženie predmetov v špajze, ale aj rôznych nástrojov, kníh, polotovarov a iného sortimentu v inom obytnom priestore alebo obchode.
Mimoriadne obľúbený dizajn týchto kovových regálov sa v každodennom živote aktívne využíva, pretože pomocou špeciálnych policových modulov dokáže sfunkčniť a plne využiť nielen svoju špajzu, ale aj balkón, rozšíriť úložnú kapacitu skrine alebo spestriť obývaciu izbu.
A pokiaľ to skombinujete s modernými úložnými boxami, zorganizujete si celý priestor špajzy bez veľkej námahy. S produktovým konfigurátorom si navyše vyberiete vhodný model regálu aj podľa konkrétnych rozmerov priestoru. Tak nerobte žiadne ústupky a vyberte si tieto pevné kovové regály do vašej chalúpky presne na mieru.

Zdroj: www.majster-regal.sk