obr1Nová verzia IFS Riadenie služieb v teréne ponúka integráciu s riešením IFS IoT Business Connector a neobyčajný spôsob používania, vďaka ktorému získate to najkompletnejšie a najprepojenejšie riadenie služieb v teréne.


IFS, globálna spoločnosť špecializujúca sa na podnikový softvér informuje o dôležitých aktualizáciách produktu IFS Riadenie služieb v teréne.
Najnovšia verzia IFS Riadenie služieb v teréne (verzia 5.7) je už teraz dostupná a obsahuje viacero vylepšení:
Integrované funkcie IoT — nová verzia ponúka integráciu s riešením IFS IoT Business Connector, čo spoločnostiam umožňuje využívať Internet vecí (IoT) na analyzovanie dát z pripojených strojov a zariadení a automatickú premenu informácií na okamžité a prediktívne opatrenia, ktoré prinesú zlepšenie úrovne služieb a úsporu nákladov.
Lepšie skúsenosti používateľov — vizuálny vzhľad riešenia bol kompletne prepracovaný, aby používateľom ponúkal moderné a intuitívne pracovné prostredie. I naďalej sa využíva rozhranie IFS Lobby na vizualizáciu prevádzkových dát v reálnom čase. Nové používateľské rozhranie sa ľahšie používa, ponúka širšie možnosti konfigurácie, lepšie pracovné postupy a štandardne poskytuje integráciu s aplikáciou Microsoft Skype pre firmy.
Vylepšené funkcie — sústavne investujeme do podpory mobilných pracovníkov, vyvíjame vylepšenia pre expedíciu, riadenie skladu, nákup, servisné kusovníky (BOM) a udržovanie výrobkových štruktúr z terénu. Pridali sme taktiež niekoľko špecializovaných pracovných postupov vrátane podpory skupinových/tímových úloh a cenových ponúk v mobilnom prostredí pre položky, tovar a služby.
Inteligentný servis u zákazníka — dôkladne sme sa zamerali na to, aby naše riešenie poskytovalo stále vyššiu inteligenciu. Od automatizácie pracovného stavu prostredníctvom geocodingu a inteligentnej automatizovanej identifikácie úloh a riešení až po automatické spravodajské kanály o činnostiach obsahujúce aktuálne a relevantné informácie počas celého procesu poskytovania služby.
Nestarnúce riadenie služieb v teréne — novinkou v riešení IFS Riadenie služieb v teréne 5.7 je model podpory založený na štvrťročných aktualizáciách softvéru. Vďaka nemu už nebudete musieť implementovať servisné balíčky. Pravidelne budete dostávať aktualizácie, čo je zárukou, že vaši zákazníci budú môcť využiť výhody tých najnovších vylepšení produktov rýchlejšie a lacnejšie. Súčasne sme vykonali viacero zdokonalení s cieľom znížiť celkové náklady na vlastníctvo pre vašich zákazníkov.

„Technologické zmeny sa nevyhnú prakticky žiadnemu obchodnému procesu vrátane riadenia služieb v teréne. Spoločnosť IFS sa týmto zmenám prispôsobuje skvelo,“ komentuje Ralph Rio, viceprezident divízie podnikového softvéru skupiny ARC Advisory Group. A dodáva: „IFS Riadenie služieb v teréne predstavuje komplexný balík funkcií na optimalizáciu zdrojov počas celého životného cyklu služby. Verzia IFS Riadenie služieb v teréne 5.7 využívajúca IoT umožňuje organizáciám ponúkajúcim služby v teréne konať proaktívne a prediktívne, lebo môžu identifikovať potenciálne problémy so zariadením a vyriešiť ich ešte pred tým, ako sa rozrastú do obávaných neplánovaných porúch, ktoré by mohli ovplyvniť bezpečnosť a výkonnosť podniku.“

Mark Brewer, odborový riaditeľ spoločnosti IFS pre služby, popisuje: „Sme nadšení z predstavenia novej verzie, ktorá nás opäť približuje k naplneniu nášho prísľubu poskytovať najkompletnejšie a najprepojenejšie riešenia na trhu na riadenie životného cyklu služieb. Služby sú oblasť, v ktorej spoločnosti môžu z IoT získať skutočnú hodnotu integráciou nástroja IFS IoT Business Connector do aplikácie. Otvárame našim zákazníkom úplne novú sféru možností prediktívneho a optimalizovaného riadenia služieb. Riadenie služieb v teréne je oblasťou, kam mieria naše strategické investície. Tešíme sa na vyvíjanie ďalších inovácií a na to, že budeme môcť našim zákazníkom pomôcť využiť najmodernejšie technológie.“

O spoločnosti IFS
Spoločnosť IFS vyvíja a poskytuje podnikový softvér zákazníkom z celého sveta zaoberajúcim sa výrobou a distribúciou tovaru, správou aktív a riadením operácií zameraných na služby. Odbornosť našich ľudí a riešení v danom priemyselnom odvetví spolu s našimi záväzkami voči našim zákazníkom z nás urobili uznávaného lídra a najčastejšie odporúčaného dodávateľa v našom sektore. Náš tím 3 300 zamestnancov sa stará o podporu viac než milióna používateľov na celom svete prostredníctvom siete našich miestnych pobočiek a rastúceho ekosystému partnerov.

TEXT/FOTO IFS