obr1Spoločnosť Transfer Multisort Elektronik preniká na nové trhy, ktorým sa doteraz mnohí európski výrobcovia vyhýbali. Viac ako 800 popredných výrobcov elektronických súčiastok sa tak prestalo trápiť tým, ako svoje výrobky dodávať do Tanzánie, či Bahrajnu... My sa už o to postaráme!


Pre zákazníkov z Afriky a Blízkeho východu sme spustili webovú stránku www.tme24.com a nové obchodné oddelenie poskytujúce služby v angličtine, francúzštine, arabčine a svahilčine.
Čo nájdu naši zákazníci na platforme tme24.com?
• informácie o cene a dodacej lehote pre danú krajinu;
• od roku 2017 obsluha online objednávok.
Zohľadnenie Afriky a Blízkeho východu v politike TME je dôležitou časťou realizácie našej misie, ktorou je poskytovanie elektrických a elektronických súčiastok do rôznych kútov sveta, čo najrýchlejšie, a čo najlacnejšie.
Ale to ešte nie je všetko!
Spoločnosť TME podporuje vzdelávanie v Afrike a na Blízkom východe organizovaním seminárov a poskytovaním elektronických a elektrotechnických súčiastok, prvkov dielenského vybavenia a priemyselnej automatizácie pre vzdelávacie inštitúcie.

O firme Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
Firma Transfer Multisort Elektronik, ktorá existuje od roku 1990, je v súčasnosti jedným z najväčších európskych dodávateľov elektronických a elektrotechnických súčiastok, dielenského vybavenia a prvkov priemyselnej automatizácie. Firma vo svojej centrále v Poľsku a dcérskych spoločnostiach v iných krajinách zamestnáva takmer 600 osôb. Ponúka viac ako 200 000 elektronických súčiastok známych svetových výrobcov, ktoré distribuuje do 130 krajín sveta.

TEXT/FOTO Lilianna Dąbrowska