Zeis 4a3D skenovanie sa stáva čoraz dôležitejšou súčasťou vývojového a výrobného procesu v priemysle. Skenery dokážu veľmi rýchlo a presne zachytiť geometriu objektov a následne je možné vykonať rozmerovú analýzu dielov alebo reverzné inžinierstvo.

Používajú sa v mnohých priemyselných odvetviach pri vývoji, výrobe prototypov a sériovej výrobe.

Spoločnosť ZEISS je tradičným výrobcom metrologických zariadení vrátane 3D optických skenerov. Značka dlhodobo prináša na trh výrobky, ktoré sú technologickou špičkou na trhu a určujú jeho budúce smerovanie. V roku 2021 spoločnosť ZEISS vyčlenila 4 zariadenia do novozaloženej siete Hands On Metrology.

Všetky skenery sa vyznačujú špičkovými parametrami, jednoduchým ovládaním a výkonným softvérom, ktorý umožňuje rýchle a presné skenovanie a spracovanie údajov.
Uvažujete o 3D skenovaní? Chceli by ste vidieť konkrétne možnosti skenovania? Chceli by ste sa dozvedieť, ako sa dá technológia ZEISS využiť v skutočnosti a ako by vám mohla pomôcť? Príďte na Hands On Metrology Tour, kde vám 3Dees ukáže všetky 4 skenery v akcii.

Čo presne uvidíte?
• O výhodách systému ZEISS T-SCAN hawk 2 sa presvedčíte pri kontrole odliatkov.
• Možnosti kontroly plastových výliskov vám predvedieme na GOM ATOS Q.
• Na úlohy s využitím reverzného inžinierstva použijeme GOM Scan 1.
ZEISS T-SCAN 20 je ideálny na vykonávanie kontroly zvarencov väčších rozmerov.

Všetky ukážky budú čisto praktické a budú ich viesť odborníci na 3D skenovanie zo spoločnosti 3Dees Industries s.r.o.

KEDY a KDE nás môžete vidieť?
 15. marca 2023, Trnava, 9:00 - 14:30 h, Centrum excelentnosti Materiálovotechnologickej fakulty Slovenskej technickej univerzity.
 22. marca 2023, Ostrava, 9:00 - 14:30 h, MSIC Ostrava
• 28. marca 2023, Praha, 9:00 - 14:30 h, Zákaznícke centrum ZEISS Praha


Účasť je bezplatná, stačí sa zaregistrovať!


Počas pogramu sa od nás dozviete aj ďalšie informácie a novinky zo sveta 3D tlače. Využite príležitosť spojiť sa s odborníkmi na metrológiu a 3D digitálnu výrobu a opýtať sa na všetko, čo vás v tejto oblasti zaujíma.

  3Dees Industries s.r.o.