I4UM obrazokSlovensko sa pripája do siete európskych digitálnych inovačných hubov (EDIH). Práve v týchto týždňoch začína ponúkať svoje služby päť slovenských digitálnych inovačných centier, ktoré podporia malé a stredné podniky a verejnú správu v digitálnej transformácii. Pre podniky a priemysel je to v aktuálne zložitej situácii pozitívna správa.

Z dôvodu nízkej úrovne poznania čo EDIH-y sú a aké služby prinášajú, Industry4UM organizuje odbornú diskusiu, ktorá prinesie dôležité informácie o digitálnych inovačných centrách, ich fungovaní a ponuke služieb. Na online diskusnom fóre: Slovenské digitálne inovačné centrá otvárajú svoje dvere. Čo nás za nimi čaká? vás spolu so zástupcami EDIH-ov radi privítame 2. 11. 2022 o 10.00 hod. Dozviete sa na ňom o kompletnej ponuke ich služieb, ktoré práve v tomto, pre podniky náročnom období, prichádzajú na pomoc s koncepčným riešením podpory ich premeny na digitálne podniky zodpovedajúce potrebám a nárokom dnešnej doby.

Možno aj vy dnes zápasíte s bezprecedentnou kombináciou nepriaznivých okolností a kríz, ktoré môžu fatálne ovplyvniť vašu budúcnosť. Odkladáte investície do zavádzania digitálnych technológií z dôvodu klesajúceho dopytu a nižších príjmov. Ponuka centier vám pomôže nájsť riešenia, znížiť náklady spojené s digitálnou transformáciou, posilní v kompetenciách a zručnostiach, ktoré si digitalizácia žiada.

Aké konkrétne služby slovenské EDIH-y prinášajú? Kto ich bude môcť využívať a za akých podmienok? Odpovede na tieto a ďalšie otázky sa dozviete v diskusii so zástupcami digitálnych inovačných centier:
• Anna Brziaková – HOPERO
• Artur Bobovnický – EXPANDI 4.0
• František Jakab – EDIH CASSOVIUM
• Michal Ivantyšyn – Centrum inovatívneho zdravotníctva
• Emil Fitoš – Slovenské centrum digitálnych inovácií
• Martin Morháč – Industry4UM

Príďte na diskusné fórum, a buďte medzi prvými informovaní o ponuke, ktorú EDIH-y prinášajú slovenským podnikom a organizáciám.

Chcem sa prihlásiť

4um logoTešíme sa na stretnutie s vami.

TEXT/FOTO Alena Jurigová