kawasaki ninjaRozvíjajte svoje podnikanie s Kawasaki Robotics – japonskou spoločnosťou s viac ako 50-ročnými skúsenosťami s robotizáciou. Zváranie, paletizácia, obsluha strojov, manipulácia, montáž, tesnenie, dávkovanie – všetky tieto aplikácie majú veľký potenciál v robotizácii výrobných procesov v súlade s požiadavkami Priemyslu 4.0.


Japonsko je vysoko rozvinutá krajina, medzinárodné synonymum spoľahlivosti a kvality. V tejto krajine bola založená a stále pôsobí spoločnosť Kawasaki Heavy Industries. Jej počiatky sa datujú od roku 1878, keď Shozo Kawasaki založil v Tokiu lodiarsku spoločnosť. Na základe hlbokých znalostí a skúseností v oblasti rozvoja podnikania sa neskôr Kawasaki Heavy Industries stala priekopníkom v oblasti priemyselnej robotiky.
V roku 1969 si spoločnosť licencovala a predstavila Kawasaki-Unimate 2000, prvého priemyselného robota, ktorý bol kedy vyrobený v Japonsku. Kawasaki-Unimate 2000 mohol prevziať prácu desiatich skúsených zváračov a pracovať počas denných aj nočných zmien, čím sa dohromady ušetrila práca 20 ľudí.
Hneď ako výrobcovia automobilov objavili tieto výhody, prevzali iniciatívu a začali vo svojich závodoch implementovať Kawasaki-Unimate o krok pred ostatnými odvetviami. Od samého začiatku spolupracuje spoločnosť Kawasaki Robotics s renomovanými výrobcami automobilov, akými sú Toyota, Suzuki a Ford, čo má za následok určovanie trendov kvality, presnosti a výkonu. Sledujte viac v krátkom videu.

Dozvedieť sa viac ˃˃˃

Priemyselné roboty pre široké spektrum odvetví
Kawasaki Robotics dodáva roboty pre najrozmanitejšie aplikácie. Každá séria robotov má jedinečné vlastnosti, ktoré ich stavajú nad ostatné. Napríklad roboty série BX a BT boli vyvinuté pre aplikácie bodového zvárania. Robot má rameno s dutou konštrukciou pre vnútorné vedenie kabeláže, priestorovo úsporný dizajn so širokým pracovným dosahom, ako aj špeciálne funkcie pre ťažký priemysel a pokročilú technológiu ovládania pohybu.
Tieto funkcie znižujú technickú a časovú náročnosť výroby a podporujú nasadenie v aplikáciách s „vysokou hustotou“. Vďaka vysokorýchlostným pohybom sú roboty Kawasaki Robotics série B ideálne pre bodové zváranie.

image002
Pre uspokojenie rastúceho dopytu najmä v elektronike, strojárstve a potravinárstve, spoločnosť Kawasaki Robotics uviedla na trh nový 6-osový univerzálny robot RS013N s nosnosťou 13 kg. Kľúčovými výhodami RS013N sú najvyššia rýchlosť a najširší rozsah pohybu vo svojej triede, vysoký stupeň ochrany IP67 a kompaktný dizajn.

Čo je Kawasaki Robotics CEE HUB?
Kawasaki Robotics posilňuje svoje pôsobenie v strednej a východnej Európe, a preto bolo v júli 2020 založené centrum Kawasaki Robotics Central and Eastern Europe HUB. Kawasaki Robotics CEE HUB zodpovedá za rozvoj predaja, marketingu a spolupráce v rámci partnerského programu v 12 krajinách strednej a východnej Európy.

A1760478

Dozvedieť sa viac ˃˃˃

Kawasaki Robotics CEE HUB má sídlo v stredisku ASTOR Robotics Center v poľskom Krakove. Je to distribučné centrum robotov, sklad zariadení Kawasaki Robotics, ako aj školiace stredisko robotiky. Tím expertov na inžinierstvo robotiky ponúka technickú podporu a školenia.

Kontaktujte nás
Hľadáte autorizovaného distribútora Kawasaki Robotics na Slovensku? Kontaktujte nášho partnera: S.D.A., s. r. o. Navštívte našu stránku: www.kawasakirobotics.sk, kde nájdete všeobecné informácie o Kawasaki Robotics, prípadové štúdie a výhody robotizácie s Kawasaki Robotics.

Artur Artur Talaga
Sales Channel Manager
Kawasaki Robotics Central and Eastern Europe HUB
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mobil: +48 663 890 123
LinkedIN: Artur Talaga
jaroslavfilo2 Ing. Jaroslav Fiľo
Konateľ spoločnosti
S.D.A., s.r.o.
Mobil: +421 905 863 074
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web: S-D-A.sk
linkedin Kawasaki Robotics Central and Eastern Europe HUB youtube Kawasaki Robotics CEE HUB