stroj_kalendarMnohí možno nevedia, že strojársky kalendár, ktorý nájdete na nejednom pracovnom stole, vychádza už dvanásť rokov. Novinkou je, že tento kalendár, ktorý môžeme označiť za „mladšieho brata časopisu Strojárstvo“, dostal nedávno svoj interaktívny web. Nielen o ňom sme sa rozprávali s Ing. Slávkou Babiakovou, riaditeľkou projektu.

Prečo ste sa rozhodli vytvoriť internetovú verziu strojárskeho kalendára?

Naším cieľom je, aby sa stránka www.strojarskykalendar.sk stala akýmsi fórom, z ktorého budú firmy a odborníci získavať informácie o konaní strojárskych veľtrhov, prezentačných dní a seminárov, na organizovanie ktorých nás môžu sami upozorňovať.

Čím je strojársky kalendár špecifický?

Printová verzia strojárskeho kalendára vychádza od roku 2000. Rada by som zdôraznila jeho jedinečnosť na slovenskom a českom trhu. Okrem prehľadného usporiadania sú jeho bonusmi viacjazyčné vyhotovenie a informácie o výstavách a podujatiach so strojárskym zameraním. Rovnako v ňom nájdete kontakty na rôzne strojárske firmy. Pre inzerentov je určite zaujímavé, že v kalendári môžu mať prezentáciu v ten týždeň, ktorý je pre nich niečím výnimočný – napríklad oslavujú výročie založenia firmy. Aj napriek pretechnizovanému svetu zastáva náš kalendár pevné miesto na stoloch strojárskych pracovníkov.

Ako môžeme tento kalendár získať?

S novým kalendárom sa tradične prezentujeme už na strojárskom veľtrhu v Brne. Najistejšie je objednať si ho priamo u nás – zabezpečíme vám požadovanú firemnú potlač, poskytneme množstevnú zľavu a dodáme vám kalendáre na firemnú adresu. Na objednávku malého množstva môžete využiť tiež internetový formulár. Na prelome roka ponúkame dopredaj posledných kusov s výraznou zľavou.

Príprava kalendára je oveľa zložitejším procesom, ako sa na prvý pohľad zdá. V ktorej časti roka je najvhodnejšie kontaktovať vás v prípade záujmu prezentovať svoju firmu v tomto kalendári?

Príprava kalendára je celoročnou záležitosťou. Platí, že čím skôr si v ňom klient zabezpečí priestor, tým má väčšiu šancu vybrať si konkrétny týždeň alebo mesiac, v ktorom bude figurovať. Odporúčam však dlho to neodkladať a ozvať sa nám na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. najneskôr do konca júna.

Ak sa chcete aj vy podieľať na tvorbe strojárskeho kalendára, neváhajte nás kontaktovať. Svoje objednávky i podnety nám môžete poslať emailom, telefonicky alebo aj osobne.

www.strojarskykalendar.sk

Tel: +421 903 027 227

E-mail:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

TEXT Sláva Štefancová

FOTO Jana Zajasenská