lean1Presne v polovici novembra sa v honosnom prostredí Štátneho divadla v Košiciach uskutočnil prvý ročník Lean Summitu Slovakia. Dvojdňové podujatie hostilo okrem domácich nadšencov Leanu aj uznávaných odborníkov zo zahraničia.

kia pro ceedZ výrobných liniek v závode Kia Motors Slovakia začal schádzať najnovší model - Kia ProCeed. Spája v sebe atraktívny dizajn, pôsobivé rozmery spolu so všestrannosťou vozidiel kombi v päťdverovej karosérii shooting brake. Batožinový priestor modelu ProCeed s objemom 594 litrov ponúka väčší objem než mnohé klasické kompaktné rodinné kombi, ale i mnohé vozidlá typu tourer z vyšších tried.

k2Asi 300 podnikateľov z celého spektra priemyslu sa v brnianskej Redute stretlo v utorok 13. novembra na podujatí organizovaného spoločnosťou K2 atmitec.

vsuZnačka Volkswagen plánuje svojou výrobnou stratégiou Transform.Together do roku 2025 zvýšiť produktivitu na celom svete o 30 % v porovnaní s rokom 2018. Produkcia takto významne prispeje k dosiahnutiu cieľov v oblasti výnosov viac ako šesť percent pre značku Volkswagen. Spoločnosť Volkswagen Slovakia bude aj naďalej podporovať kultúru zlepšovania produktivity.

murrMurrelektronik, vedúci výrobca vysoko modernej a priekopníckej automatizačnej techniky, prezentuje s okamžitou platnosťou svoju vysoko modernú online predajňu na Slovensku.

ziga1Koncom uplynulého týždňa sa v Košiciach uskutočnil prvý ročník konferencie SlovakiaTech. SlovakiaTech má ambíciu stať sa národnou platformou technologického dialógu a efektívnej spolupráce medzi tvorcami inovatívnych politík – štátnou správou, inkubátormi inovácií, vedeckými, výskumnými a vývojovými centrami a samotnými akcelerátormi týchto inovácií, čo sú technologické firmy.