Články

amperVeľtrhová správa Terinvest informovala, že 28. ročník medzinárodného veľtrhu elektrotechniky, energetiky, automatizácie, komunikácie, osvetlenia a zabezpečenia AMPER sa kvôli nepriaznivej epidemiologickej situácia neuskutoční ani v tomto roku. Nový termín konania akcie na výstavisku v Brne bol stanovený od 17. do 20. mája 2022.

Linearni vedeni HIWIN CG allSpolečnost HIWIN s.r.o., přední dodavatel lineární techniky, v portfoliu svých produktů nabízí pro provozy s rizikem vyššího znečištění řadu HIWIN CG. Základem stavebnicového systému je kolejnice s upravenou geometrií pro vysokou únosnost.

it2Acronis, globálny líder na trhu riešení kybernetickej ochrany, uviedol, že podľa prieskumu medzi poskytovateľmi riadených služieb (MSP) dochádza v oblasti kybernetickej bezpečnosti k dramatickému presunu dopytov zákazníkov od tradičného nákupu softvéru a hardvéru k predplatnému riadených služieb.

shutterstock 456428887Ak ste sa rozhodli otvoriť si svoj vlastný pneuservis, tak okrem skvelého priestoru na lukratívnom mieste, si budete musieť vašu dielňu aj vybaviť správnym náradím tak, aby ste zákazníkom dokázali poskytnúť kvalitný servis.

Emobilita 1Divízia Manufacturing Intelligence spoločnosti Hexagon, popredný svetový výrobca a dodávateľ 3D meracích a výrobných riešení, predstavila iniciatívu 100% EV, ktorej cieľom je strategická pomoc inováciám v oblasti elektromobility. Táto iniciatíva ponúka nové inteligentné výrobné technológie pre vývojárov, konštruktérov a OEM výrobcov. Tieto technológie prepájajú skúsenosti v automobilovom vývoji, výrobe a metrológiu tak, aby cesta k elektromobilite a jej celospoločenskému prijatiu bola rýchlejšia a efektívnejšia.

Schaeffler Kysuce dualistiDo polovice marca prijíma Schaeffler v Skalici a Kysuckom Novom Meste prihlášky do stredoškolského duálneho systému vzdelávania pre školský rok 2021/2022. Popri tradičných odboroch mechanik mechatronik a mechanik nastavovač je v rámci kysuckého závodu atraktívnou novinkou odbor špecialista na automatizáciu a e-mobilitu, ktorý bol vytvorený špeciálne pre potreby nových projektov elektromobility.