Varšava, Poľsko 7. augusta (TASR-OTS)(PRNewswire) - Technologické laboratórium ABSL, ktorú prevádzkuje Association of Business Services Leaders (Asociácie popredných spoločností v sektore obchodných služieb) (Poľsko), nabáda začínajúce nové technologické spoločnosti, aby ponúkali svoje riešenia globálnym korporáciám. Problémy, ktorých riešenie obchodný sektor v súčasnej dobe dopytuje, nájdete na webovej stránke https://absltechlab.pl/.

Technologické laboratórium ABSL vypozorovalo zoznam obmedzení, s ktorými sa stretávajú technologické spoločnosti a aj korporácie. V prípade technologických spoločností, najmä tých relatívne mladých, vyplývajú tieto obmedzenia z ťažkostí pri dobiehaní korporácií. Na druhej strane sú korporácie so svojimi dobre zavedenými dodávateľskými a predajnými spoločnosťami často blokované obmedzenou schopnosťou získavať na trhu nástroje, ktoré najlepšie vyhovujú ich potrebám. Platforma ABSL Tech Lab je navrhnutá tak, aby sa tieto obmedzenia odstránili a aby sa pomohlo nájsť nové spôsoby implementácie moderných technologických nápadov a riešení, prostredníctvom zladenia požiadaviek korporácií s technologickými spoločnosťami.

"Rozhodli sme sa vytvoriť platformu pre spoluprácu medzi začínajúcimi a poprednými svetovými spoločnosťami, aby sme ešte lepšie pomohli riešiť problémy sveta, ktorého bežný beh narušila pandémia ochorenia COVID. Myšlienka vzájomnej spolupráce sa zrodila z potreby nachádzať flexibilné riešenia, ktoré možno ľahko upravovať tak, aby vyhovovali stále vyšším nárokom z podnikateľského prostredia. Výsledkom je, že sa nové technologické spoločnosti môžu stať poskytovateľmi globálnych riešení. Preto vytvárame pole pôsobnosti pre tých, ktorí majú potenciál osloviť nadnárodných zákazníkov," hovorí Janusz Dziurzyňski, viceprezident ABSL, ktorý je zodpovedný za tento nový program.

Táto platforma predstavuje dlhodobé opatrenia zamerané na podporu plynulého prenosu inovácií medzi začínajúcimi podnikmi a etablovanými firmami, ktoré sa usilujú o posilnenie svojich konkurenčných výhod a o zvýšenie pružnosti svojich prevádzok a štruktúr. V dôsledku toho majú mladé spoločnosti prístup na globálne trhy a môžu si budovať cenné obchodné väzby, ktoré môžu využiť ako účinný odrazový mostík pre budúce obchodné operácie.

Spoločnosť Procter & Gamble, dlhodobý strategický partner technického laboratória ABSL, sa tento rok zaujíma o riešenie umožňujúce automatizáciu analýzy dát. Hľadá tiež spôsoby, ako zvýšiť efektivitu online predaja, a riešenie umožňujúce efektívne sledovanie logistického reťazca. Hlavný partner projektu, poľská pobočka Citibank Europe plc, víta nápady v oblasti ľudských zdrojov, ktoré podporujú odhodlanie a starajú sa o kreativitu v rozptýlených tímoch a zároveň zachovávajú vysokú produktivitu. Citibank má tiež záujem o automatizáciu služieb zákazníkom s cieľom neustále zlepšovať kvalitu, aby ďalej obohatila skúsenosti zákazníkov a poskytla klientom riešenie umožňujúce rast a ekonomický pokrok.

Aktuálny zoznam jednotlivých problémových okruhov a formulárov pre žiadosti je zverejnený na webových stránkach technického laboratória ABSL. Nové problémové okruhy budú pravidelne zverejňované na webových stránkach programu - www.techlab.pl.

Kontakt: Marta Piorun; Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.; +48 534 454 464

Upozornenie: Upozorňujeme odberateľov, že materiály označené skratkou OTS sú poskytované v rámci Originálnej textovej služby a za ich obsah nesie zodpovednosť zadávateľ.